سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعزام دریایی زائران ایرانی به عتبات لغو شد

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:۴۵    نسخه چاپی    
قیمت اعلام شده از سوی کشتیرانی والفجر برای اعزام دریایی زائران به عتبات، 180 هزار تومان به ازای هر نفر بود که این رقم برای زائران ایرانی به صرفه نبود.
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت درباره اعزام دریایی زائران ایرانی به عتبات در مرحله جدید اعزام ها گفت: به دلیل به توافق نرسیدن با کشتیرانی والفجر، در مرحله جدید اعزام ها، سفر دریایی نخواهیم داشت.

«محسن نظافتی» در گفت وگو با ایرنا افزود: جلسات متعددی با کشتیرانی والفجر درخصوص اعزام دریایی زائران ایرانی به عتبات داشتیم اما قیمتی که از سوی آنها اعلام شد، خیلی زیاد بود.
وی گفت: قیمت اعلام شده از سوی کشتیرانی والفجر برای اعزام دریایی زائران به عتبات، 180 هزار تومان به ازای هر نفر بود که این رقم برای زائران ایرانی به صرفه نبود.

نظافتی با بیان اینکه مسیر سفر دریایی عتبات از خرمشهر به بصره است گفت: رقم پیشنهادی سازمان حج و زیارت 70 تا 90 هزار تومان بود که با کشتیرانی والفجر به نتیجه و توافق نرسیدیم.
مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در خصوص هزینه سفر به عتبات به صورت زمینی و هوایی گفت: اکنون هزینه سفر به عتبات به صورت زمینی 800 تا 950 هزار تومان و به صورت هوایی یک میلیون و 200 تا یک میلیون و 400 هزار تومان است.

ثبت نام در کاروان های مرحله جدید اعزام ها از دهم تیر ماه و اعزام زائران ایرانی از ششم مرداد ماه آغاز می شود که تا چهارم مهر ماه ادامه خواهد داشت.
ثبت نام مرحله جدید اعزام های عتبات بدون پیش ثبت نام اینترنتی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:۴۵

   

پر مبحث ترین ها