سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیشنهاد دفن اموات در پارک‌ها

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٢۶    نسخه چاپی    
می‌توانیم در این زمینه با احداث گورستان در محل پارک‌ها و اماکن تفریحی اقدام کنیم و می‌توان به طور مثال به بوستان نهج‌البلاغه اشاره کرد تا با توجه به نیازهای ما رفتگان ما نیز در کنارمان باشند.
معصومه آباد و غلامرضا انصاری دو عضو شورای شهر تهران صحبت‌های جالبی درخصوص ایجاد گورستان در پارک‌ها و اماکن تفریحی مطرح کردند و این در حالی بود که برخی از اعضا به گونه‌ای نسبت به این موضوع اعتراض داشتند.

معصومه آباد با اشاره به اینکه براساس گزارش ارائه شده در محله‌هایی که بافت مسکونی و فرهنگی، اجتماعی تغییر کرده است، مردم علاقه‌ای به ایجاد گورستان در آن نشان نمی‌دهند، گفت: می‌توانیم در این زمینه با احداث گورستان در محل پارک‌ها و اماکن تفریحی اقدام کنیم و می‌توان به طور مثال به بوستان نهج‌البلاغه اشاره کرد تا با توجه به نیازهای ما رفتگان ما نیز در کنارمان باشند.

به گزارش ایسنا، غلامرضا انصاری - عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه طبقاتی کردن گورها می‌تواند به عنوان بحث کوتاه مدت برای افزایش ظرفیت گورستان‌ها مدنظر قرار گیرد، عنوان کرد: در بحث دراز مدت نیز می‌توانیم در بعضی از فازها و اماکن عمومی با حفظ شرایط عمومی اقدام کنیم و به طور مثال پارک‌هایی همچون ولایت می‌تواند مدنظر قرار گیرد تا دوستانی که تمکن مالی بیشتری دارند در این زمینه اقدام کنند.
telegram 19dey.com
هموطن    3 تیر 1393 23:38
عقیده مردم که برایتان ارزش ندارد کم کم تفریح وسرگیرمی ومحیط های آرامش بخش را تبدیل به محیط ارعاب ووحشت وعذاب آور تبدیل نکنید.برای شما هیچ چیز مهم نیست...حیف رای من برای شما
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٢۶

   

پر مبحث ترین ها