سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعرفه های جدید درمانی تا پایان اردیبهشت ابلاغ می شود

مقرر شد تا 45 درصد به میزان تعرفه های درمانی افزوده شود که این افزایش به ویژه در بخش هتلینگ (تخت روز) بیمارستان ها اتفاق خواهد افتاد. میزان افزایش تعرفه های درمانی را بیمه ها متقبل شده اند و هزینه اضافی به مردم تحمیل نخواهد شد.
مدیرکل نظارت بر اعتباربخشی بیمارستان های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعرفه های درمانی سال 93 تا پایان اردیبهشت ماه جاری از سوی هیات دولت ابلاغ می شود.

«سجاد رضوی» در گفت و گو با ایرنا افزود: مقرر شد تا 45 درصد به میزان تعرفه های درمانی افزوده شود که این افزایش به ویژه در بخش هتلینگ (تخت روز) بیمارستان ها اتفاق خواهد افتاد.
وی خاطر نشان کرد: میزان افزایش تعرفه های درمانی را بیمه ها متقبل شده اند و هزینه اضافی به مردم تحمیل نخواهد شد.

مدیرکل نظارت بر اعتباربخشی بیمارستان های وزارت بهداشت، علت دیر اعلام شدن تعرفه های درمانی در سال جاری را برخی مشکلات همزمان از جمله مساله بودجه عنوان کرد و گفت: با توجه به این مشکلات ، مسائل درمانی اولویت بندی شده و مقرر شد تا تعرفه های درمانی در پایان اردیبهشت ماه جاری اعلام شود.

رضوی یادآور شد: تعیین تعرفه های درمانی ، موضوعی مربوط به بیمه ها بوده و سرانه آن در شورای عالی بیمه تعیین شده است.
telegram 19dey.com
یک مسلمان ایرانی    22 اردیبهشت 1393 16:02
قابل پیش بینی بود این همه افزایش اعتبار بخش بهداشت که شده نظام پزشکی و وزارت بهداشت نقشه کشیدند تا با افزایش تعرفه ها انرا ببلعند وقتی در کشوری حوزه در مان به تجارتخانه پرسود تبدیل شود افزایش اعتبار مشکل مردم را حل نمی کند انها فقط و فقط دنبال منافع صنفی خود هستند ومردم و سلامت ان ابزاری برای این کار هست کجای دنیا سراغ دارید که در ان متوسط حقوق کار کنان یک میلیون تومان و متخصصان حداقل سی میلیون تومان در ماه و معاف از مالیات هم باشند در تمام دنیا با افزایش در امد مالیات بیشتر میشود در کشور ما متخصصان با نفوذی که دارند حد اقل مالیات میدهند ای کاش بررسی کنند ببینند در دنیا چه اتفاق می افتد و در کشور ما چه اتفاق افتاده است باید اعتراف کرد ما به خود شیفتگی مبتلا شده ایم و خبر نداریم در هیچ کجای دنیا با موضوع سلامت تجاری رفتار نمی کنند ایا در اروپا هم این همه اختلاف در امد پزشک و سایر طبقات اجتماعی وجود دارد مردم دیگر اگاه شده اند میدانن چه خبر هست
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١۵:٣٩

   

پر مبحث ترین ها