سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرعامل تامین اجتماعی خبر داد:

هفت بسته درمانی جدید در کشور ارایه می شود

نوربخش، از استقرار تعرفه ترجیحی پزشکان خبر داد و گفت: اضافه کردن تخت دیالیز در بیمارستان های تحت پوشش نیز ازاولویتهای مهم است.
مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: از 15 اردیبهشت ماه سال جاری در راستای سیاستهای حمایتهای بهداشتی و درمانی دولت تدبیر وامید،هفت بسته درمانی جدید ارایه می شود.

دکترˈ سید تقی نوربخش ˈ روز شنبه در جریان بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی شازند افزود: ارایه این بسته ها به زودی در سیستم بهداشت و درمان از سوی تامین اجتماعی اجرا می شود.
وی ادامه داد: نظام بهداشت و درمان کشور با توجه به سیاستهای دولت تدبیر و امید در حال به روز رسانی است تا میزان رضایتمندی ها در این حوزه افزایش یابد.

او بیان کرد: امسال پرداخت و مطالبات بیمه تامین اجتماعی به روز شده و این امر در تاریخ بیمه بی سابقه است.
نوربخش، از استقرار تعرفه ترجیحی پزشکان خبر داد و گفت: اضافه کردن تخت دیالیز در بیمارستان های تحت پوشش نیز ازاولویتهای مهم است.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: تقویت بخش دیالیز و بازنگری در آیین نامه های بیمه بیکاری از نیازهای مهم حوزه بهداشت و درمان است.
ˈ قاسم عزیزی ˈ افزود: فعال کردن بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان تامین اجتماعی و تامین پرستار برای ارایه خدمات بهداشتی و درمانی از نیازهای مهم شهرستان شازند در حوزه بهداشت و درمان است.

به گزارش ایرنا، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی نیز گفت: کمبود پزشک متخصص برای بخشهای درمانی این سازمان برطرف شده وهم اینک ضریب اشغال تختهای بیمارستانی این سازمان از 35 درصد به 71 درصد افزایش پیدا کرده است.
دکتر بابک عدلی افزود: کمبود پرستار مهترین چالش بیمارستانهای استان است که امید داریم با سیاستهای دولت در حوزه بهداشت و درمان هرچه سریعتر برطرف شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ٠٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها