سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کاهش 9 درصدی تلفات ناشی از حوادث رانندگی

بروز شده : ٣-٠١-١٣٩٣, ١١:٣٨    نسخه چاپی    
وی با بیان اینکه تا دو روز گذشته، آمار تصادفات ناشی از واژگونی خودرو 35 درصد بود، تصریح کرد: اما امروز به 46 درصد افزایش یافته است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه تا امروز 9 درصد کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی را داشتیم گفت: محورهای شاهرود به سبزوار، اصفهان به شیراز، اصفهان به شهرکرد و لاهیجان به رشت بیشترین تصادف‌ها را داشتند.

به گزارش فارس، سردار احمدرضا رادان صبح امروز در حاشیه بازدید از قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از روز گذشته 500 پلیس افتخاری در تهران، با ما همکاری می‌کنند و بنا داریم در 13 استان دیگر هم از پلیس‌های افتخاری استفاده کنیم و مازندران هم سهم ویژه‌ای در این زمینه دارد.

وی با بیان اینکه در سرقت‌های خشن و مسلحانه تا 60 درصد کاهش داشتیم و امیدواریم در سرقت‌های کوچک هم بتوانیم کاهش داشته باشیم، بیان داشت: در مازندران از زمان اجرای طرح نوروزی نیروی انتظامی، تا هفت درصد کاهش در سرقت‌های کوچک را شاهد بودیم.

رادان با اشاره به اینکه تا امروز 9 درصد کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی را داشتیم، افزود: محورهای شاهرود به سبزوار، اصفهان به شیراز، اصفهان به شهرکرد و لاهیجان به رشت بیشترین تصادف‌ها را داشتیم.

وی با بیان اینکه تا دو روز گذشته، آمار تصادفات ناشی از واژگونی خودرو 35 درصد بود، تصریح کرد: اما امروز به 46 درصد افزایش یافته است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه خواب‌آلودگی و خستگی و تا حدودی هم شتاب، عامل واژگونی است، اظهار داشت: اگر خستگی در رانندگی را با استراحت حل کنیم، مشکل واژگونی هم رفع می‌شود.

وی با بیان اینکه 62 درصد تصادفات در 30 کیلومتری نزدیک شهرها اتفاق افتاده است، گفت: این مسئله حکایت از شتاب در رانندگی دارد و عجله و شتاب نداشتن، مانع تصادف و واژگونی خودرو می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠١-١٣٩٣, ١١:٣٨

   

پر مبحث ترین ها