سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واریز وام ۲ میلیون تومانی به حساب ۸۰ هزار بازنشسته کشوری از امشب

وی افزایش خدمات رفاهی برای بازنشستگان کشوری و ارائه تسهیلات بانکی برای این قشر از جامعه را از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام ۲ میلیون تومانی به حساب ۸۰ هزار بازنشسته کشوری از امشب خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایراندخت عطاریان در ارائه توضیحاتی در خصوص واریز وام 2 میلیون تومانی، اظهار داشت: این میزان وام با کارمزد 4 درصد و اقساط 36 ماهه به بازنشستگان واجد شرایط که در قرعه‌کشی انتخاب‌ شده‌اند از امشب به حساب بانکی آنان واریز می‌شود و این افراد می‌توانند با مراجعه به بانک نسبت به برداشت آن اقدام کنند.

وی افزایش خدمات رفاهی برای بازنشستگان کشوری و ارائه تسهیلات بانکی برای این قشر از جامعه را از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و گفت: برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که در 4 ماه گذشته از سوی صندوق بازنشستگی کشوری برای بازنشستگان کشوری انجام‌شده برای افزایش سطح رضایت‌مندی این گروه از اقشار جامعه بوده و تلاش می‌شود با تدوین برنامه‌های گوناگون به ویژه در بخش‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی نیازهای بازنشستگان تأمین شود.
به گفته مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری وام ضروری 2 میلیون تومانی به بازنشستگانی پرداخت‌ می‌شود که تا‌کنون از تسهیلات بانکی استفاده نکرده‌اند.
عطاریان در پایان اعلام کرد تا کنون بیش از 600 هزار بازنشسته کشوری وام ضروری دریافت کرده‌اند و این برنامه در سال آینده نیز ادامه دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٠-١٣٩٢, ٢١:٣۴

   

پر مبحث ترین ها