سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس کانون بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی اعلام کرد؛

ارائه کارت 50 هزار تومانی بازنشستگان از هفته‌ آینده

رئیس کانون بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی گفت: کارت هدیه 50 هزار تومانی که قرار بود با عیدی بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی پرداخت شود به هفته آینده موکول شد.

به گزارش شبکه ایران، علی‌اکبر خبازها با اشاره به اینکه عیدی بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی پرداخت شده است، اظهار داشت: مبلغ عیدی بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی 318 هزار تومان است که از 15 اسفندماه پرداخت شده است.
وی به فارس گفت: به دلیل مشکلات سیستمی و نرم افزاری که در بعضی از بانک‌ها وجود دارد برخی از بازنشستگان هنوز نتوانسته‌اند عیدی‌های خود را برداشت کنند.
رئیس کانون بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی از انتظار افزایش 30 درصدی حقوق بازنشسستگان در سال آینده خبر داد و گفت: با توجه به اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها، بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی انتظار دارند حقوقشان برای سال آینده بیش از 30 درصد افزایش یابد.
خبازها با اشاره به اینکه بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی هنوز به میزان افزایش حقوق در سال 89 مخالف هستند، گفت: بر اساس ماده 96 قانون تأمین اجتماعی میزان افزایش حقوق بازنشستگان باید براساس نرخ تورم در کشور افزایش یابد.
وی با بیان اینکه میزان افزایش حقوق بازنشستگان و کارگران باید به یک اندازه باشد، گفت: در سال جاری حقوق کارگران 15 درصد افزایش یافت و بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی نیز انتظار دارند حقوقشان همسان با کارگری افزایش یابد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٨٩, ١٣:٠٠

   

پر مبحث ترین ها