سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مصدومیت 26 تن در پی واژگونی اتوبوس

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩٢, ١٠:۴١    نسخه چاپی    
بر اساس این گزارش در این حادثه 26 تن مصدوم شدند که پس از انجام اقدامات اولیه توسط تکنیسین‌های اورژانس،22 تن از آنها به بیمارستان امیرالمومنین (ع) و خاتم‌الانبیاء زاهدان منتقل شد.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی زابل از مصدومیت 26 تن از مسافران یک دستگاه اتوبوس ولووی واژگون شده خبرداد.

معصومه گلزاری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو گفت: در ساعت 16:13 روز پنجشنبه در محورنهبندان- بیرجند در سه‌راهی دشتک، یک دستگاه اتوبوس ولوو B12 از جاده منحرف و واژگون می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از اعلام این حادثه به اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی زابل، بلافاصله شش واحد امدادی (به استعداد هر واحد امدادی دو تکنیسین فوریت‌های پزشکی) و یک دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای سه راهی دشتک، به محل حادثه اعزام شدند، گفت: اولین کد اعزامی در کمتراز پنج دقیقه برای امدادرسانی به مصدومان در صحنه حادثه حضور پیدا کرد.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی زابل افزود: بر اساس این گزارش در این حادثه 26 تن مصدوم شدند که پس از انجام اقدامات اولیه توسط تکنیسین‌های اورژانس،22 تن از آنها به بیمارستان امیرالمومنین (ع) و خاتم‌الانبیاء زاهدان منتقل شد.

گلزاری ادامه داد: چهار تن از مصدومان دیگر این حادثه به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند و حال دو مصدوم این حادثه وخیم گزارش شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩٢, ١٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها