سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرای روزنامه‌نگاران ایران صاحب خبرگزاری می‌شود

مراحل فنی و سازمانی راه‌اندازی خبرگزاری وابسته به سرای روزنامه‌نگاران ایران انجام شده و این خبرگزاری با محوریت اتفاقات حوزه رسانه و تحت عنوان «باشگاه روزنامه‌نگاران ایران» پس از اخذ مجوز فعالیت از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری‌ها‌ فعالیت خود را آغاز می‌کند.
مراحل فنی و سازمانی راه‌اندازی خبرگزاری وابسته به سرای روزنامه‌نگاران ایران انجام شده و این خبرگزاری با نام «باشگاه روزنامه‌نگاران ایران» پس از اخذ مجوز فعالیت خود را آغاز می‌کند.

مجید امرایی مدیر سرای روزنامه‌نگاران ایران در گفتگو با مهر، با اشاره به راه‌اندازی 10 شعبه استانی تاکنون گفت: شعبه‌های سرای روزنامه‌نگاران در استان‌های یزد، کرمان، بوشهر و سمنان آماده راه‌اندازی شده و به زودی شعبه‌های کرمان و یزد آن افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در حوزه نشر هم کتاب‌هایی در زمینه روزنامه‌نگاری که تالیف استادان داخلی است، به دستمان رسیده که در مسیر انتشار قرار گرفته‌اند. اینها عمدتاً آثار تخصصی روزنامه‌نگاری و در واقع کتاب‌های مرجع و دانشگاهی است.

امرایی تعداد اعضای رسمی سرای روزنامه‌نگاران ایران را نیز 2100 نفر اعلام کرد و گفت: اعضای رسمی کسانی هستند که هم اکنون در عرصه روزنامه‌نگاری فعالیت می‌کنند و اعضای غیررسمی هم کسانی هستند که به صورت پاره وقت در این حوزه فعالیت می‌کنند. ما برای تمام اعضای رسمی سرای روزنامه‌نگاران ایران کارت عضویت صادر کرده‌ایم که از خدمات آن استفاده می‌کنند.

مدیر سرای روزنامه‌نگاران ایران همچنین با اشاره به برنامه معاونت مطبوعاتی برای تمرکززدایی از جشنواره فلی مطبوعات، گفت: این مسئله را در دستور کار قرار داده‌ایم و به زودی اولین جشنواره فصلی در استانی غیر از تهران برگزار خواهد شد.

همچنین به گفته وی، مراحل فنی و سازمانی راه‌اندازی خبرگزاری وابسته به سرای روزنامه‌نگاران ایران انجام شده و این خبرگزاری با محوریت اتفاقات حوزه رسانه و تحت عنوان «باشگاه روزنامه‌نگاران ایران» پس از اخذ مجوز فعالیت از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری‌ها‌ فعالیت خود را آغاز می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠١-١٣٩٢, ٠٧:۵۶

   

پر مبحث ترین ها