سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدارس کشور تا ۱۶ فروردین رسما تعطیل شد

طرح اسکان نوروزی فرهنگیان تا عصر 16 فروردین ادامه دارد و پس از آن، مدارس برای حضور دانش‌آموزان آماده‌سازی می‌شود. پیش‌بینی‌های لازم برای آماده‌سازی مدارس مشمول طرح اسکان نوروزی فرهنگیان، صورت گرفته است و مدارس از 17 فروردین دایر خواهد بود.
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد مدارس کشور تا 16 فروردین تعطیل می باشد.

با وجود این که پیش از این وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده بود که روز چهارشنبه، 14 فروردین‌ماه جاری تعطیل است و دانش‌آموزان در کنار پدر و مادرها باشند.امروز علی فرهادی، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش رسما این تعطیلی را اعلام کرد.

وی با اشاره به تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه 14 فروردین 92، گفت: تمام مدارس کشور از ساعت 7 صبح روز 17 فروردین دایر هستند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد طرح اسکان نوروزی فرهنگیان تا عصر 16 فروردین ادامه دارد و پس از آن، مدارس برای حضور دانش‌آموزان آماده‌سازی می‌شود.

فرهادی اضافه کرد: پیش‌بینی‌های لازم برای آماده‌سازی مدارس مشمول طرح اسکان نوروزی فرهنگیان، صورت گرفته است و مدارس از 17 فروردین دایر خواهد بود.

پیش از این وزیر در پاسخ به این سئوال که آیا تعطیلی روز چهارشنبه 14 فروردین‌ماه جاری را ابلاغ کرده‌اید، گفته بود این کار ابلاغ نمی‌خواهد زیرا بعید می‌دانم بچه‌ها به مدرسه بیایند و تا آنها به مدرسه نیایند ما هم نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.اگر ما بگوییم چهارشنبه به مدرسه بیایند سه‌شنبه که سیزده به‌در است باید هر جا هستند صبح این روز به سمت شهرهای خود حرکت کنند که با این کار سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم دانش‌ آموزان و خانواده‌ها، به هم می‌خورد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩٢, ١١:٢۶

   

پر مبحث ترین ها