سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جاعل عناوین سازمان بازرسی کل کشور دستگیر شد

نامبرده در سال 88 به اتهام جعل عنوان سازمان بازرسی توسط حفاظت و اطلاعات این سازمان دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان می‌شود. از نامبرده شماره تلفن‌هایی از سفارت کانادا و برخی افراد ساکن در این کشور و کشور‌های اروپایی و شرکتی از آمریکا نیز به دست آمده است.
فردی که از عنوان جعلی بازرس ویژه سازمان بازرسی کل کشور سوء استفاده کرده بود با پیگیری حفاظت و اطلاعات این سازمان دستگیر شد.

بر اساس گزارش حفاظت و اطلاعات سازمان بازرسی زندانی به نام رضا عباسی فرزند عبدالعلی در اسفندماه سال 89 با سوء استفاده از سه روز مرخصی و عدم بازگشت به زندان مبادرت به جعل عناوین سازمان بازرسی کرده و در حین اخذ تسهیلات 4 میلیارد ریالی از یکی از شعبات بانک سینا کرمانشاه دستگیر شد.

در جریان بازرسی از منزل وی چندین قبضه سلاح کمری و 106 عدد فشنگ، آلات ساخت مهر و جعل سند و مهرهای جعلی سازمان بازرسی کل کشور با عنوان اداره‌کل امور اقتصادی، کارت جعلی معاون شعبه هشتم رسیدگی به تخلفات اداری، جلد‌های سفید شناسنامه از نامبرده کشف گردید.

این گزارش حاکی است، نامبرده در سال 88 به اتهام جعل عنوان سازمان بازرسی توسط حفاظت و اطلاعات این سازمان دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان می‌شود. از نامبرده شماره تلفن‌هایی از سفارت کانادا و برخی افراد ساکن در این کشور و کشور‌های اروپایی و شرکتی از آمریکا نیز به دست آمده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٢-١٣٩١, ١۵:٠۴

   

پر مبحث ترین ها