سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرد جوان به خاطر سوءظن همسرش را کشت

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩١, ٠٧:١٨    نسخه چاپی    
مدتی بود که با همسرم اختلاف داشتم. تصور می کردم او به من خیانت می کند و سر همین موضوع هر روز اختلافمان بیشتر می شد. روز حادثه برای طلاق به دادگاه رفتیم اما همسرم در آنجا شکایتش را پس گرفت. هنوز از محوطه دادگاه دور نشده بودیم که دوباره با هم درگیر شدیم در یک لحظه کنترلم را از دست داده و او را با ضربه چاقو کشتم.
مرد جوان که به خاطر سوء ظن همسرش را با ضربه های چاقو به قتل رسانده بود به زودی پای میز محاکمه قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، 21 شهریور ماه سال 90 ماموران پلیس شهرری در جریان قتل زن 34 ساله ای به نام شهلا در حوالی دادگستری قرار گرفتند.

تیم جنایی پس از حضور در محل دریافتند زن جوان با ضربه های چاقو به قتل رسیده است. فرزندان مقتول در جریان تحقیقات مدعی شدند پدر و مادرشان از مدتی قبل با هم اختلاف داشته و روز حادثه برای طلاق به دادگاه رفته بودند اما سهیلا در آنجا تصمیم گرفته بود اختلافاتش را با همسرش حل کرده و به خانه باز گردد.

در ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم به نام روح الله آغاز و او در حوالی خانه اش دستگیر شد.

مرد جوان در بازجویی ها با اعتراف به جرم خود اظهار داشت: مدتی بود که با همسرم اختلاف داشتم. تصور می کردم او به من خیانت می کند و سر همین موضوع هر روز اختلافمان بیشتر می شد. روز حادثه برای طلاق به دادگاه رفتیم اما همسرم در آنجا شکایتش را پس گرفت. هنوز از محوطه دادگاه دور نشده بودیم که دوباره با هم درگیر شدیم در یک لحظه کنترلم را از دست داده و او را با ضربه چاقو کشتم.

پس از اعترافات متهم و بازسازی صحنه قتل از سوی او پرونده برای محاکمه به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. مرد جنایتکار به زودی به اتهام قتل عمدی پای میز محاکمه قرار می گیرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩١, ٠٧:١٨

   

پر مبحث ترین ها