سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دوست اینترنتی، شیاد از آب در آمد

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩١, ١۶:۴١    نسخه چاپی    
پس از بررسی‌های تخصصی و فنی انجام شده و استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد که وجوه ارسالی به حساب خانمی واریز شده که معلوم شد صاحب حساب، مادر متهم است و نهایتاً متهم از این طریق شناسایی و دستگیر شد.
پسر جوانی که در اینترنت با فردی به ظاهر ورزشکار آشنا شده بود، غفلت کرده و مبلغ هنگفتی به حساب این کلاهبردار واریز کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ جهانشیری رئیس پلیس فتا استان بوشهر علام کرد: پیرو شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی، مامورین تحقیقات خود را آغاز کردند.

سرهنگ جهانشیری ادامه داد: بنابر اظهارات شاکی، وی چندی پیش در یکی از شبکه‌های اجتماعی با فردی که خود را ورزشکار رشته بدنسازی معرفی کرده بود، آشنا و صمیمی شده و پس از مدتی مشارالیه با جلب اعتماد شاکی و به بهانه ارسال داروهای انرژی زا مبلغی دریافت و دیگر امکان ارتباط با او وجود نداشته است.

وی افزود: پس از بررسی‌های تخصصی و فنی انجام شده و استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد که وجوه ارسالی به حساب خانمی واریز شده که معلوم شد صاحب حساب، مادر متهم است و نهایتاً متهم از این طریق شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ جهانشیری عنوان کرد: متهم پس از رویت مستندات پلیس به جرم خود اعتراف و اظهار داشت که از سادگی شاکی سوءاستفاده و از وی کلاهبرداری کردم.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر در پایان هشدار داد: به افرادی که در فضای مجازی با آنها آشنا می‌شوید، اعتماد نکنید. زیرا در این فضا کلاهبرداران و شیادان به راحتی می‌توانند تغییر چهره دهند و از اعتماد شما سوءاستفاده کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩١, ١۶:۴١

   

پر مبحث ترین ها