سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمله تکفیری ها به اتوبوس زائران ایرانی در عراق

بر اثر این انفجار تروریستی که تروریستهای تکفیری عامل آن بودند، تاکنون دیک مسئول در سازمان حج و زیارت گفت: در عملیات انتحاری در تکریت عراق 14 زائر ایرانی مجروح شدند و تا این لحظه نیز شهادت هیچیک از آنها گزارش نشده است.و زائر ایرانی شهید و چهار نفر دیگر زخمی شده اند.
رسانه های عراقی از حمله تروریستهای تکفیری به اتوبوس حامل زائران ایرانی در تکریت و شهید و زخمی شدن 6 نفر خبر دادند.
خبرگزاری براثا در خبری فوری اعلام کرد که اتوبوس زائران ایرانی در منطقه الدجیل در جنوب تکریت هدف انفجار تروریستی قرار گرفت.
یک مسئول در سازمان حج و زیارت گفت: در عملیات انتحاری در تکریت عراق 14 زائر ایرانی مجروح شدند و تا این لحظه نیز شهادت هیچیک از آنها گزارش نشده است.
بنیامین شکوه فر در گفتگو با مهر با بیان این مطلب گفت: ساعاتی قبل اتوبوس زائران ایرانی از دو کاروان در منطقه الدجیل در جنوب تکریت هدف عملیات انتحاری قرار گرفت که طی این حادثه تعدادی از زائران زخمی شدند.
وی تاکید کرد: این زائران از استانهای آذربایجان شرقی و خراسان جنوبی به عراق اعزام شده بودند که دچار حادثه شدند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: در حال حاضر بررسی‌های تکمیلی در دست انجام است و به محض دریافت اطلاعات دقیق ، اسامی مجروحان را اطلاع خواهیم داد.
این درحالی است که رسانه های عراقی از حمله تروریستهای تکفیری به اتوبوس حامل زائران ایرانی در تکریت و شهید و زخمی شدن 6 نفر خبر داده بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٩-١٣٩١, ١۵:٢٢

   

پر مبحث ترین ها