سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موز کیلویی 4000 تومان شد

امروزهرکیلوگرم موز در میدان مرکزی میوه و تره بار با قیمتی در حدود 3000 تومان عرضه شد، گفت: قیمت هرکیلوگرم موز در سطح شهر با توجه به هزینه های جانبی در حدود 4000 تومان محاسبه می شود.

مهر: رئیس اتحادیه سراسری فروشندگان میوه و تره بار استان تهران از افزایش قیمت هر کیلوگرم موز تا 4000 تومان در میوه فروشی های سطح شهر خبر داد.

حسین مهاجران در خصوص قیمت موز با توجه به نوسان قیمت ارز در بازار، اظهارداشت: در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم موز نسبت به هفته گذشته در حدود 600 تومان افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه امروزهرکیلوگرم موز در میدان مرکزی میوه و تره بار با قیمتی در حدود 3000 تومان عرضه شد، گفت: قیمت هرکیلوگرم موز در سطح شهر با توجه به هزینه های جانبی در حدود 4000 تومان محاسبه می شود.

رئیس اتحادیه سراسری فروشندگان میوه و تره بار استان تهران در بیان دلائل این افزایش قیمت عنوان کرد: وارد کنندگان موز با توجه به نوسان نرخ دلار، محصول خود را براساس قیمت دلار روز عرضه می کنند.

وی تصریح کرد: براین اساس، تا زمانی که مرکز مبادلات ارزی برای واردات موز ارز در اختیار واردکنندگان این میوه قرار ندهد باید انتظار افزایش قیمت موز را در بازار داشته باشیم.

به گزارش مهر، رئیس اتحادیه سراسری فروشندگان میوه و تره بار استان تهران پیش از این با بیان اینکه نوسان قیمت دلار تاثیری در واردات موز نداشته است، گفته بود که با توجه به اینکه دولت اقدام به تاسیس مرکز مبادلات ارزی کرده است، بعید به نظر می رسد که واردکنندگان موز نتوانند ارز مورد نیاز خود را برای واردات موز دریافت کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٧-١٣٩١, ١٧:۵۵

   

پر مبحث ترین ها