سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قاضی خراساني خبر داد:

ابلاغ احکام متهمان بیمه ازهفته آینده

نمی‌دانم دادسرا می‌خواهد چه اقدامی انجام دهد ولی ما در دادگاه در مورد کسانی که کیفرخواست دارند اظهارنظر می‌کنیم و در مواردی اینچنینی نظر نمی‌دهیم.
قاضی پرونده اختلاس از بیمه ایران با بیان اینکه ابلاغ احکام متهمان از هفته آینده شروع می‌شود، گفت: هنوز پرونده جدیدی در این زمینه به دادگاه نیامده است.

سیامک مدیر‌خراسانی رئیس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ابلاغ احکام متهمان پرونده بیمه ایران از هفته آینده شروع می‌شود ولی روز دقیق آن مشخص نیست.

وی ادامه داد: هنوز خبری از دور دوم رسیدگی‌ها به این پرونده نیست و پرونده جدیدی به دادگاه نیامده است.

قاضی پرونده اختلاس از بیمه ایران درباره انتشار برخی شایعات مبنی بر تبرئه معاون اول رئیس‌جمهور از اتهامات وی در این پرونده گفت: تاکنون در این زمینه چیزی نشنیده‌ام.

مدیرخراسانی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به اظهارات برخی متهمان علیه معاون اول رئیس‌جمهور در جلسات دادگاه تحقیقاتی از وی خواهد شد یا خیر گفت: نمی‌دانم دادسرا می‌خواهد چه اقدامی انجام دهد ولی ما در دادگاه در مورد کسانی که کیفرخواست دارند اظهارنظر می‌کنیم و در مواردی اینچنینی نظر نمی‌دهیم.

رئیس شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران افزود: در این زمینه وظیفه بر عهده دادسرا است و ما اصلا اظهار‌نظر نکرده و وارد این موضوع نمی‌شویم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٧-١٣٩١, ١٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها