سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه خبر داد:

اختصاص بیش از 46 هزار نمره منفی به رانندگان ناوگان باربری و مسافربری

در طی این طرح 32 هزار و 325 نمره منفی به ناوگان باربری و ۱۴ هزار ۳۲ نمره منفی به ناوگان مسافربری اختصاص یافت.
معاون عملیات ترافیکی پلیس راه از اختصاص بیش از 46 هزار نمره منفی به رانندگان ناوگان باربری و مسافربری در طرح تشدید برخورد با تخلفات این شبکه خبر داد.

سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه تقاضای سفر در فصل تابستان از طریق شبکه حمل و نقل عمومی افزایش می‌یابد گفت: برای ساماندهی این شبکه در بخش مسافربری و باربری طرح تشدید برخورد اجرا شد که نتایج بسیار موفقی از آن به دست آمد.

وی ادامه داد: در طی این طرح 32 هزار و 325 نمره منفی به ناوگان باربری و ۱۴ هزار ۳۲ نمره منفی به ناوگان مسافربری اختصاص یافت.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه اظهار داشت: عدم همراه داشتن گواهینامه با ده هزار و 940 مورد، نداشتن کارت سلامت برای رانندگان ناوگان باربری و مسافربری با 5 هزار 903 مورد، سرعت غیر مجاز با 29 هزار و 731 مورد، سبقت غیر مجاز 5 هزار و 320 مورد باعث شد تا رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.

وی گفت: عدم همراه داشتن برگ معاینه فنی با 9 هزار 390 مورد، رانندگی بیش از زمان مجاز عموم با 422 مورد، عدم استفاده از کمربند ایمنی برای صندلی جلو 17 هزار و 141 و عدم استفاده از کمربند برای سرنشینان پشت 19 هزار مورد اجرای قانون را به همراه داشت.

اسفندیاری به ضبط 37 گواهینامه دارای نمره منفی و توقیف 2 هزار و 527 خودروی ناوگان باربری و مسافربری نیز اشاره کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۴-١٣٩١, ١٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها