سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار رادان خبر داد:

3 هزار راننده در معرض ضبط گواهینامه/ توقیف گواهینامه بی‌حجابها کذب است

بروز شده : ۶-٠۶-١٣٩٠, ٢٣:٣۴    نسخه چاپی    
همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی و اعمال نمرات منفی تاکنون یک هزار راننده متخلف 30 نمره منفی را کسب کرده و گواهینامه آنها ضبط شده است این در حالی است که سه هزار راننده متخلف نیز در معرض ضبط گواهینامه هستند که به آنها هشدار می دهم رانندگی خود را اصلاح کنند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کسب 80 نمره منفی توسط 5 راننده متخلف گفت: هم اکنون 3 هزار راننده متخلف در معرض ضبط گواهینامه قرار دارند.
سردار احمد رضا رادان ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی و اعمال نمرات منفی تاکنون یک هزار راننده متخلف 30 نمره منفی را کسب کرده و گواهینامه آنها ضبط شده است این در حالی است که سه هزار راننده متخلف نیز در معرض ضبط گواهینامه هستند که به آنها هشدار می دهم رانندگی خود را اصلاح کنند.

وی ادامه داد: در این مدت 5 راننده نیز که رکورددار انجام تخلفات حادثه ساز بودند 80 امتیاز منفی گرفتند.

سردار رادان با رد توقیف گواهینامه زنان بی حجاب گفت: این موضوع صحت ندارد اما از رانندگان زن می خواهیم که حجابشان به صورتی باشد که ماموران بتوانند هنگام اخذ گواهینامه آنها را شناسایی کنند.

وی درباره فعالیت مجدد شرکت اوریف لیم نیز افزود: فعالیت شرکتهای هرمی در هر قالبی غیر قانونی است هر چند که اسم خود را عوض کنند. شرکتهایی که در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی هستند می توانند در کشور فعالیت کنند. در خصوص این شرکت نیز پلیس در حال رصد و بررسی موضوع هستند و در صورت صحت با آن برخورد می کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۶-١٣٩٠, ٢٣:٣۴

   

پر مبحث ترین ها