سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خاطره هادی‌خامنه‌ای از تبلیغات احمدی‌نژادیها

شب آخر انتخابات بود که دیگر تبلیغات ممنوع می‌شد. اواخر شب در یکی از میادین اصفهان جوان‌هایی بسیار بدحجاب با پرچم‌هایی ایستاده بودند و برای احمدی‌نژاد تبلیغ می‌کردند و به‌طور غیرمستقیم علیه آقای هاشمی شعار می‌دادند اما هیچ‌کدام اینها در پرونده و رزومه احمدی‌نژاد نوشته نشد. حالا اگر همان‌ها عکسی از نامزد اصلاح‌طلبان را در دست می‌داشتند، موجب تبلیغات سوء علیه آنها می‌شد؛ کاری که در سال‌های اخیر همچنان علیه اصلاح‌طلبان ادامه دارد. اینکه این ماجرا چه عقبه سیاسی و فرهنگی‌ای دارد، نمی‌دانم. لابد همه‌چیز خودجوش است!

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام، خاطره‌ای از تبلیغات طرفداران احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 84 تعریف کرد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای به روزنامه شرق گفت: یک‌سری کارهای سیاست‌مدارانه هست که من هنوز نفهمیده‌ام چه فرمولی دارد. برای نمونه، احمدی‌نژاد در اجتماعاتش طرفدارانی داشت که سنتی‌ها به آنها و ظاهرشان ایراد می‌گرفتند اما مشکلی پیش نمی‌آمد.

وی افزود: یادم هست در دور دوم انتخابات سال ٨٤، از ما دعوت کردند برای سخنرانی در اصفهان به‌نفع آقای هاشمی‌رفسنجانی. شب آخر انتخابات بود که دیگر تبلیغات ممنوع می‌شد. اواخر شب در یکی از میادین اصفهان جوان‌هایی بسیار بدحجاب با پرچم‌هایی ایستاده بودند و برای احمدی‌نژاد تبلیغ می‌کردند و به‌طور غیرمستقیم علیه آقای هاشمی شعار می‌دادند اما هیچ‌کدام اینها در پرونده و رزومه احمدی‌نژاد نوشته نشد. حالا اگر همان‌ها عکسی از نامزد اصلاح‌طلبان را در دست می‌داشتند، موجب تبلیغات سوء علیه آنها می‌شد؛ کاری که در سال‌های اخیر همچنان علیه اصلاح‌طلبان ادامه دارد. اینکه این ماجرا چه عقبه سیاسی و فرهنگی‌ای دارد، نمی‌دانم. لابد همه‌چیز خودجوش است!

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٢-١٣٩۴, ٢١:۴۶

   

پر مبحث ترین ها