سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رد احتمال جاسوس بودن دانایی فر

این موضوعات به نظر همگی گمانه‌زنی‌های انحرافی است و تا زمانی که دولت پاکستان اطلاعات دقیقی در این رابطه به ما ندهد، نباید هیچ وقت به این گمانه‌زنی‌ها توجه‌ کرد.
رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، احتمال جاسوس بودن دانایی‌فر را گمانه‌زنی انحرافی خواند و گفت: تا زمانی که دولت پاکستان اطلاعات دقیقی در این رابطه به ما ندهد، نباید به این گمانه‌زنی‌ها توجه‌ کرد.

علاء‌الدین بروجردی در گفت‌وگو با خانه ملت، در تشریح آخرین اخبار مربوطه به وضعیت جمشید دانایی‌فر، گفت: هنوز هیچ‌گونه خبر و اطلاعات خاصی در این رابطه به ما نرسیده است، اما امیدوارم در آینده اخبار خوبی به گوش برسد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سؤالی درباره برخی موضوعات مطرح شده مبنی‌‌بر همکاری دانایی‌فر با گروهک تروریستی جیش‌العدل و احتمال جاسوس بودن وی، افزود:‌ این موضوعات به نظر همگی گمانه‌زنی‌های انحرافی است و تا زمانی که دولت پاکستان اطلاعات دقیقی در این رابطه به ما ندهد، نباید هیچ وقت به این گمانه‌زنی‌ها توجه‌ کرد.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، درباره آخرین تصمیم‌گیری‌های وزارت خارجه برای معرفی نماینده دائم ایران در سازمان ملل، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران ‌جز حمید ابوطالبی هیچ گزینه‌ای ندارد و هیچ جایگزین دیگری نخواهد داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ١١:١۵

   

پر مبحث ترین ها