سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طائب: احمدی نژاد هنوز معجزه قرن است


عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: آاحمدی نژاد همچنان به دیده ما معجزه قرن است وبسیار فرد قدر و قوی است
به گزارش خبرنگار مهر از گرگان، حجت الاسلام مهدی طائب شامگاه شنبه در نشست با دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با موضوع حماسه سیاسی و اقتصادی با توجه به مسائل روز انتخاباتی اظهار داشت:حمدی نژاد همچنان به دیده ما معجزه قرن است وبسیار فرد قدر و قوی است، از بحران های بین المللی که با آن مواجه بود خوب عبور کرد اما احمدی نژاد منهای مشایی کماکان اگر می شد داشته باشیم بسیار خوب بود.
وی با بیان اینکه احمدی نژاد پرکار وخوش فکر است ولی بازی مشایی را خورده است، بیان داشت: اگر احمدی نژاد بخواهد انتخابات را با مشایی برگزار کند مجلس حتما از رئیس جمهور سلب صلاحیت می کند و انتخابات را به وزارت کشور می سپارد و آن وقت مشایی باید پاسخگو باشد ولی اگر احمدی نژاد انتخابات را بدون مشایی برگزار کند عاقبت به خیر می شود.
وی در خصوص کاندیداتوری هاشمی نیز گفت: هاشمی اگر خیلی تلاش کند نهایتا به مرحله دوم می رسد و این بارهم اگر رأی نیاورد برای همیشه از صحنه حذف می شود.

طائب در خصوص اصلاح طلبان گفت: ما جریان اصلاح طلبان را دو دسته می دانیم دسته ای که اصلاح طلب هستند و دسته ای که مدعی اصلاح طلبی هستند، کسانی که می خواهند اصل نظام را بردارند اصلاح طلب نیستند .
=============
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٢, ١١:١۶

   

پر مبحث ترین ها