سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سلیمی‌نمین: احمدی‌نژاد را منحرف کردند

عباس سلیمی‌نمین با اشاره به مواضع اخیر دولت درخصوص مسائل مختلف، گفت: دولت احمدی‌نژاد با شعار اصولگرایی روی کار آمد اما قصد دارد صراحتا اعلام کند اصولگرا نیست.

به گزارش فارس به نقل از سایت نافع، عباس سلیمی نمین در خصوص میزان اصولگرایی دولت و پایبندی ان به مواضع اصولگرایانه، گفت: دولت باید خودش اعلام کند که اصولگرا نیست. دولت آقای احمدی نژاد با شعار اصولگرایی روی کار آمد اما حال قصد دارد صراحتا اعلام کند که اصولگرا نیست.

وی افزود: بزرگترین اشتباه دولت از زمانی شروع شد که احمدی نژاد تلاش کرد برای خودش اصالت قائل شود نه برای اصول و آرمان ها.

سلیمی نمین با بیان این که اقای احمدی نژاد با شعار اینکه ما باید به اصول انقلاب نزدیک شویم سر کار آمد ، گفت: اما به تدریج این اصول را برداشت و خودش را را محور سنجش درستی و نادرستی ها و اصول قرار داد. اول بحث جبهه حق و باطل را مطرح کرد و بعد خودش را جای حق قرار داد و کسانی که اعتقاد به اصولگرایی دارند چنین چیزی را نمی پذیرند.

وی ادامه داد: از طرفی هم تملق ها و غلو کردن این احساس را در آقای احمدی نژاد بیشتر کرد و به همین خاطر است دولت احمدی نژاد خیلی مایل نیست اصولگرایی را در دولت خود نشان دهد چون باعث می شود رفتارشان با اصولگرایی سنجیده شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩١, ١٨:٠٨

   

پر مبحث ترین ها