سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عکس/ حمایت ابراهیم تاتلیس از فیلتر توییتر در ترکیه

بروز شده : ۵-٠١-١٣٩٣, ١٣:٠٨    نسخه چاپی    
تاتلیس" در پیام خود هم چون "اردوغان" مدعی شده که "توئیتر" فضای "غیر دوستانه" ای را ایجاد کرده که در آن به مردم "توهین" می شود.
روز نو: "ابراهیم تاتلیس" خواننده مشهور ترک که از هواداران "رجب طیب اردوغان" نخست وزیر ترکیه است با انتشار پیامی در صفحه کاربری اش در سایت "توئیتر" از اقدام دولت آن کشور در مورد فیلترینگ سایت "توئیتر" حمایت کرده است.

تدبیر نوشت: روزنامه "حریت" با اعلام این خبر افزوده است :"ابراهیم تاتلیس" در پیام روز 23 مارس خود در "توئیتر" نوشته است :"چنین اقداماتی من را ناراحت نمی کنند." روزنامه "حریت" در ادامه به تناقض ادعای "تاتلیس" با رفتارش اشاره می کند و در این مورد می نویسد :"تاتلیس" در رفتاری متناقض علیرغم آن که از فیلترینگ "توئیتر" حمایت کرده اما پیام خود را در همان سایت منتشر کرده است. او با نام "امپراتور" این پیام را منتشر کرده است."
عکس/ حمایت ابراهیم تاتلیس از فیلتر توییتر در ترکیه

روزنامه "حریت" در ادامه می افزاید :"تاتلیس" در پیام خود هم چون "اردوغان" مدعی شده که "توئیتر" فضای "غیر دوستانه" ای را ایجاد کرده که در آن به مردم "توهین" می شود. او ادعا کرده که "توئیتر" باعث شده تا "شغال" ها و "قلدر" ها امکان بیان افکارشان را داشته باشند."

سایت "توئیتر" از تاریخ 21 مارس ساعاتی پس از سخنرانی "رجب طیب اردوغان" نخست وزیر ترکیه و تهدید او در مورد "حذب کردن" تمام شبکه های اجتماعی در آن کشور فیلتر شد.
عکس/ حمایت ابراهیم تاتلیس از فیلتر توییتر در ترکیه

گفتنی است رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه بعد از سوء قصد به ابراهیم تاتلیس در سال 1390 از وی در بیمارستانی در ترکیه عیادت کرده بود.
telegram 19dey.com
فرهاد    5 فروردین 1393 19:35
خدا هم خود ابراهیم رو فیلتر کرد
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۵-٠١-١٣٩٣, ١٣:٠٨

   

پر مبحث ترین ها