سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جبهه پایداری پوشش حضور دوباره جریانات افراطی و انحرافی می‌شود

اعضای تشکیل دهنده جبهه پایداری‌‌ همان جریان افراطی هستند که سرسختانه از جریان احمدی‌نژاد حمایت می‌کردند   و پس از انتخابات نیز هر انتقادی از دولت را برابر با ضد انقلاب و منافقین می‌دانستند.
   
 دبیر ائتلاف فراگیر اصولگرایان در انتخابات مجلس هشتم، با انتقاد از راه اندازی تشکل و گروه‌های فصلی در آستانه انتخابات، هدف تشکیل جبهه پایداری انقلاب اسلامی را نه انتخابات مجلس که انتخابات ریاست جمهوری دانست و تاکید کرد این جبهه پوششی خواهد شد برای حضور دوباره جریانات و چهره‌های افراطی و حتی انحرافی.

علی دورانی، دبیر ائتلاف فراگیر اصولگرایان در انتخابات مجلس هشتم در گفتگو با فرارو درباره راه اندازی احزاب و تشکل‌های فصلی گفت: اینکه در آستانه انتخابات جریانات سیاسی، تشکل‌ها و جبهه‌های انتخاباتی به راه می‌افتد تا افکار، عقاید و آرمان‌های خود را عرضه کنند که به این وسیله کرسی‌هایی را چه در مجلس و یا دیگر نهاد‌ها را در اختیار بگیرد فی نفسه بد نیست و باید از آن استقبال کرد.

وی افزود: اما ظهور و بروز احزاب فصلی در کشور آنهم در آستانه انتخابات باز می‌گردد به نبود احزاب نهادینه شده و ضعف قوانین متقن و دقیق درباره فعالیت‌های انتخاباتی و تبلیغاتی؛ در واقع جای قوانین جامعی که مختص فعالیت‌های سیاسی، انتخاباتی و حزبی در کشور باشد و از طریق یک نهاد بالادستی همچون مجمع تشخیص مصلحت نظام و یا کمیته‌ای زیر نظر نظر مقام معظم رهبری به تصویب رسیده باشد احساس می‌شود.

وی افزود: اعضای تشکیل دهنده جبهه پایداری‌‌ همان جریان افراطی هستند که سرسختانه از جریان احمدی‌نژاد حمایت می‌کردند   و پس از انتخابات نیز هر انتقادی از دولت را برابر با ضد انقلاب و منافقین می‌دانستند.

دورانی ادامه داد: اکنون که چهره واقعی دولت برای همه مشخص شده است آن‌ها که تا دیروز پشت دولت بودند دست از حمایت برداشته و به صف منتقدان پیوسته‌اند و به جای پاسخگویی نسبت به عملکرد سال‌های اخیر جریانی که سرسختانه از آن حمایت می‌کردند و با کمک آن‌ها به قدرت رسید، تابلوی گذشته خود را پایین کشیده و تابلو جدیدی به نام جبهه پایداری علم کرده‌اند.

وی با بیان اینکه بی‌تردید جبهه پایداری پوششی خواهد شد برای حضور دوباره جریانات و چهره‌های افراطی و حتی انحرافی گفت: این جبهه همچنان مدعی حمایت از احمدی‌نژاد منهای جریان انحرافی است این در حالی است که تاکنون دولت مرزبندی خود با جریان انحرافی را مشخص نکرده است و نمی‌توان دولت و احمدی‌نژاد را خواست و از او حمایت کرد اما از اطرافیان رییس جمهور موسوم به جریان انحرافی حمایت نکرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۵-١٣٩٠, ٠٧:۵۶

   

پر مبحث ترین ها