سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله محی الدین حائری شیرازی

وحدت رهبرمعظم انقلاب وآقای هاشمی رفسنجانی همیشگی است

این دو بزرگوار هر گاه دست در دست هم دارند همه کارها با همدلی انجام می گیرد و اگر اختلاف نظری هم داشته باشند اختلافات سطحی است اما من وجود همان اختلافات سطحی را هم قبول ندارم.
آیت الله محی الدین حائری شیرازی نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان فارس گفت: وحدت فکری و کارکردی رهبرمعظم انقلاب وآقای هاشمی رفسنجانی همیشگی است.

نماینده مجلس خبرگان در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت:به عنوان یک طلبه و روحانی نمی پذیرم که بین این دو بزرگوار اختلافی باشد.

آیت الله حائری شیرازی گفت:این دو بزرگوار هر گاه دست در دست هم دارند همه کارها با همدلی انجام می گیرد و اگر اختلاف نظری هم داشته باشند اختلافات سطحی است اما من وجود همان اختلافات سطحی را هم قبول ندارم.

وی ادامه داد : مردم همیشه دوست دارند آقای هاشمی و رهبر معظم انقلاب را با هم و در کنار هم ببینند این موارد اعتماد مردم به نظام اسلامی را افزایش می دهد.

آیت الله حائری شیرازی گفت : بیان دیدگاه های واقعگرایانه از زبان رهبر معظم انقلاب و بیان دیدگاه های آرمانگرایانه از زبان آقای هاشمی رفسنجانی همیشه امید بخش و وحدت آفرین بوده است و نظام اسلامی را در مقابل توطئه ها و بدخواهی ها حفظ کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٩-١٣٩٢, ٢٣:۴١

   

پر مبحث ترین ها