سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رکوردشکنی آقای سرپرست با 50 انتصاب جدید

در این دوران کوتاه مدیریت این سرپرست، استفاده از افرادی غیر متخصص در پست های کلان مدیریتی این سازمان تخصصی و بی توجه به بدنه کارشناسی و خبره بهزیستی، موجب از دست رفتن برخی بدنه های تخصصی کاری این سازمان همچون مهدهای کودک، بیمه معلولان و سالمندان روستایی، غربالگری نوزدان کم شنوا و ناشنوا و... شده تا جایی که...
سرپرست کنونی سازمان بهزیستی کشور، که در دوران کوتاه سرپرستی خود، نزدیک پنجاه نفر از معاونان و مدیران کل این سازمان را جابجا کرده، در احکام صادره خود، به جای اینکه بر پایه شیوه مرسوم مدیریت در دوران سرپرستی، مدیران انتخابی را به عنوان سرپرست معاونت یا سرپرست اداره کل منصوب کند، آنان را به عنوان معاون یا مدیر کل منصوب کرده است.

به گزارش «تابناک»، همچنین در این دوران کوتاه مدیریت این سرپرست، بهره گیری از افرادی غیر متخصص و وابسته به محافل سیاسی خاص در پست های کلان مدیریتی این سازمان تخصصی و بی توجه به بدنه کارشناسی و خبره بهزیستی، موجب از دست رفتن برخی بدنه های تخصصی کاری این سازمان همچون مهدهای کودک، بیمه معلولان و سالمندان روستایی، غربالگری نوزدان کم شنوا و ناشنوا و... شده تا جایی که زمینه های طرح موضوع ادغام وظایف سازمان بهزیستی در کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) را در موارد پیشنهادی اخیر برنامه پنجم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی پدید آورده است.

بنا بر این گزارش، از نکات چشمگیر در پنجاه انتصاب نامبرده در شش ماه سرپرستی، این است که مدیران برخی پست ها، دو تا سه بار تغییر کرده که برخی از آنها به شرح زیر است:

معاون اجتماعی و پیشگیری از آسیب ها: 3 بار

معاون پشتیبانی و مجلس: 2 بار

مدیرکل حوزه ریاست: 3 بار

رییس سازمان بهزیستی استان تهران: 3 بار

و قائم مقام سازمان: 2 بار

گفتنی است، هنوز پاسخ قانع کننده ای درباره صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی و انجام حرکات و برنامه های نمایشی برای به دست آوردن کرسی ریاست این سازمان از سوی سرپرست کنونی سازمان بهزیستی کشور به رسانه ها داده نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٨-١٣٨٩, ١٣:۴٩

   

پر مبحث ترین ها