سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد معاون احمدی‌نژاد ار پخش مستند بنی‌صدر

من همیشه مستندها را می‌بینم اما این مستند را ندیدم ولی از جاهای مختلف، از جمله افراد روحانی و اشخاص دیگر به من گفتند که این مستند جهت‌دار، سیاسی و معنی‌دار بوده است.
مشاور احمدی نژاد در اجرای قانون اساسی گفت: از صداوسیما به عنوان رسانه ملی انتظار نمی‌رفت در شرایط حساس فعلی بحث‌های سیاسی را حاد و تنشی کند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با پخش مستندی از سوی صداوسیما اظهار کرد: من همیشه مستندها را می‌بینم اما این مستند را ندیدم ولی از جاهای مختلف، از جمله افراد روحانی و اشخاص دیگر به من گفتند که این مستند جهت‌دار، سیاسی و معنی‌دار بوده است.

در ادامه، خبرنگاری از میرتاج‌الدینی پرسید نظر شما درباره برخی اظهارنظرها مبنی بر شباهت رییس‌جمهور با بنی‌صدر، چیست؟ که میرتاج‌الدینی پاسخ داد: این صحبت‌ها صحیح نیست و یک نوع بداخلاقی سیاسی خواهد بود و درست نیست در فضای سیاسی این موارد را مطرح کنیم.

معاون رییس‌جمهور با اشاره به اینکه "مقام معظم رهبری بارها ما را به وحدت، صمیمیت و همکاری دعوت کرده است"، خاطرنشان کرد: هر نوع حرکت در این زمینه نوعی عدول از بیانات مقام معظم رهبری است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٢-١٣٩١, ٠٨:۴٠

   

پر مبحث ترین ها