سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده مجلس: مخالفت با مشایی مخالفت با احمدی‌نژاد است

بروز شده : ٢-١١-١٣٨٩, ١۴:٣۶    نسخه چاپی    
دکتر موید حسینی صدر گفت: بعضی‌ها برای اینکه با دولت و دکتر احمدی‌نژاد مخالفت کنند نوک پیکان حملات خودشان را متوجه مشایی می‌کنند تا به این طریق به دولت و رییس دولت ضربه بزنند.
دکتر موید حسینی صدر در گفت‌وگو با «رهوا» تاکید کرد: من از سال 1369 مهندس اسفندیار رحیم مشایی رابه خوبی می‌شناسم وی چند سال قبل استاد اخلاق اسلامی ما در دانشگاه ارومیه بود.

وی ادامه داد: در زمانی‌که مهندس مشایی در دانشگاه تدریس می‌کردند به گواه دانشجویان وی از تبحر و توانمندی‌های بالایی در اکثر حوزه‌های دینی و سیاسی برخوردار بودند.

این نماینده مجلس می‌گوید: آن زمان تمام دانشجویان مهندس مشایی را فردی توانمند و خوش فکر وخلاق می‌دانستند و در پایان هر ترم او را به عنوان استاد نمونه معرفی می‌کردند.

حسینی صدر تاکید کرد: آنهایی‌که از مهندس مشایی انتقاد می‌کنند شاید شناخت کافی و وافی از تفکرات و اندیشه‌های زلال مهندس مشایی ندارند چرا که در غیر این صورت شیفته او می‌شدند.

وی تصریح کرد: بعضی‌ها هم برای اینکه با دولت و دکتر احمدی‌نژاد مخالفت کنند نوک پیکان حملات خودشان را متوجه مشایی می‌کنند تا به این طریق به دولت و رییس دولت ضربه بزنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٨٩, ١۴:٣۶

   

پر مبحث ترین ها