سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش نتانیاهو به حمله حزب‌الله به کشتی اسرائیلی

«بنیامین نتانیاهو» ادعا کرد که یک عملیات خرابکارانه را در منطقه مزارع اشغالی شبعا ناکام گذاشته اند و تاکید کرد که به هر گونه تلاشی برای آسیب رسانی به اسرائیلی ها با قدرت پاسخ خواهند داد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به وقوع انفجار در مسیر گشتی اسرائیلی در مزارع اشغالی شبعا، مدعی شد که یک عملیات خرابکارانه را خنثی کرده اند.

به نقل از رسانه های فلسطین، «بنیامین نتانیاهو» ادعا کرد که یک عملیات خرابکارانه را در منطقه مزارع اشغالی شبعا ناکام گذاشته اند و تاکید کرد که به هر گونه تلاشی برای آسیب رسانی به اسرائیلی ها با قدرت پاسخ خواهند داد.

این در حالی است که جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای مسئولیت حمله به یک گشتی اسرائیل در مزارع اشغالی شبعا را که در جریان آن سه نظامی صهیونیست زخمی شدند، به عهده گرفت.

همچنین رسانه های خبری از ایجاد تنش در مرز فلسطین اشغالی و لبنان به دنبال وقوع این انفجار و تیراندازی نظامیان صهیونیست به سمت تپه های کفر شوبا و تله الروس خبر دادند.
به گزارش تسنیم، همچنین «افیخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شدن دو نظامی صهیونیست در این انفجار را تائید کرد و مدعی شد که جراحت آنها سطحی بود و در محل حادثه درمان شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٧-١٣٩٣, ٠١:١٩

   

پر مبحث ترین ها