سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هنیه: ساخت سلاح را ادامه خواهیم داد

حماس به تحکیم پیروزی خود بر اسراییل در نبرد اخیر ادامه خواهد داد و از دستاوردهای آن محافظت به عمل خواهد آورد.
اسماعیل هنیه نائب رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اظهار داشت: این جنبش به ساخت و ساز تسلیحات و تجهیزات نظامی مورد نیاز مقاومت در نوار غزه ادامه خواهد داد .

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه القدس العربی چاپ لندن، هنیه امروز شنبه در خطبه نماز عید قربان با اعلام این مطلب افزود : ما از نیروی نظامی خود تا آزادسازی کامل فلسطین از چنگال رژیم اشغالگر قدس محافظت خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد : حماس به تحکیم پیروزی خود بر اسراییل در نبرد اخیر ادامه خواهد داد و از دستاوردهای آن محافظت به عمل خواهد آورد.

وی تاکید کرد: جنبش حماس به هیچکس اجازه نخواهد داد تا موضوع سلاح مقاومت را خدشه دار کرده و یا بر سر آن به سازش بپردازد. نیروی حماس تنها بر علیه رژیم صهیونیستی به کار خواهد رفت. ما به تلاش خود جهت به جریان انداختن پرونده جنایات سران اسراییل در دادگاه جهانی لاهه ادامه خواهیم داد .

اسماعیل هنیه بازسازی ویرانه های به جا مانده از تجاوز اخیر اسراییل علیه غزه را از مهم ترین اولویت های کاری حماس در حال حاضر برشمرد. پیروزی مقاومت در نبرد اخیر غزه موازنه قوا را به منطقه بازگرداند و نشان داد مبارزه با رژیم اشغالگر قدس نبرد اصلی در منطقه را تشکیل می دهد .

وی جهان عرب و اسلام را به وحدت فراخواند و از آنان خواست تا به برادرکشی و خونریزی در کشورهای عرب پایان دهند.

هنیه تاکید کرد : نباید نبردهای و کشمکشهای طائفه ای و مذهبی نبرد اصلی و محوری جهان اسلام با رژیم اسراییل را تحت الشعاع قرار دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٧-١٣٩٣, ٢١:٠۴

   

پر مبحث ترین ها