سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روایت هولناک زنان «رقه» از جنایات داعش

سرنوشت زنان و دخترانی که به ازدواج اعضای داعش درمی آیند، نامعلوم است؛ زیرا اگر شوهر داعشی‌اش کشته شود، بیوه می شود و اگر هم کشته نشود، اصل و نسب فرزندش ناشناخته می ماند زیرا اعضای داعش از اسامی مستعار استفاده می کنند.
تروریست‌های داعش در استان رقه در سوریه، در حال ارتکاب جنایت‌های وحشتاکی علیه ساکنان این استان به ویژه زنان هستند.

به گزارش العالم، سایت خبری ” اخبار الآن ” گزارشی را درباره تنفر زنان استان رقه سوریه از داعش به علت سوء استفاده جنسی اعضای این گروه تروریستی و تکفیری از آنان منتشر کرد.
بر اساس این گزارش، اعضای داعش در مناطق تحت تصرف خود، زنان را مجبور به ازدواج کردن با خود می کنند. اکثر زنان استان رقه، به علت رفتارهای داعش درپی رها کردن خانه و کاشانه خود و ترک این استان هستند.

یکی از زنان ساکن مرکز استان رقه اعلام کرد: داعش با زنان رقه همچون حیوانات رفتار می کند.
زنی دیگر گفت: اگر داعش دخترم را مجبور به ازدواج با یکی از اعضایش کند، من سوریه را ترک خواهم کرد.

زنان و دختران از رفتارهای داعش در شهر رقه و دیگر مناطق تحت تصرف این گروه تروریستی و تکفیری متنفر هستند؛ به نحوی که یکی از زنان ازدواج اجباری دختران با اعضای داعش را به “تجاوز جنسی” تشبیه کرد و گفت: داعش با توسل به زور یا با حیله پول و ثروت دختران را به ازدواج اعضای خود درمی آورد.
یکی دیگر از زنان رقه تأکید کرد: داعش اکنون درپی اشباع غرایز جنسی خود است.

این زن سوری خاطرنشان کرد: سرنوشت زنان و دخترانی که به ازدواج اعضای داعش درمی آیند، نامعلوم است؛ زیرا اگر شوهر داعشی‌اش کشته شود، بیوه می شود و اگر هم کشته نشود، اصل و نسب فرزندش ناشناخته می ماند زیرا اعضای داعش از اسامی مستعار استفاده می کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۶-١٣٩٣, ١٨:۵١

   

پر مبحث ترین ها