سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمله افراد مسلح به بیمارستان حمص و مرگ 100 تروریست

نیروهای گارد مرزی با عملیات نفوذ افراد مسلح در دره نبع جعلوک لبنان در نزدیکی روستای عزیر در ریف‌تلکلخ مقابله کردند و تلفات سنگینی به آنان وارد کرند و سایر افراد آنان فرار کردند.
افراد مسلح در حمص به یک بیمارستان حمله کردند اما پس از مقابله ارتش، بیش از ۱۰۰ نفر از افراد مسلح کشته شدند.

به گزارش فارس، افراد مسلح در استان حمص امروز به بیمارستان دولتی القصیر حمله کردند اما با پاسخ سخت ارتش روبه‌رو شدند به طوری که 100 نفر از افراد مسلح کشته شدند.

خبرنگار پایگاه خبری عاجل گزارش کرد که چند گروه مسلح با نیروهای زیاد به بیمارستان دولتی القصیر حمله کردند اما ارتش سوریه موفق شد که بیش از 100 فرد مسلح را از پای در آورد.

بنا بر این گزارش، درگیری‌ها در مناطق باب هود و الورشه ادامه دارد و صدای چند انفجار شدید نیز شنیده شده است.

از طرف دیگر، نیروهای گارد مرزی با عملیات نفوذ افراد مسلح در دره نبع جعلوک لبنان در نزدیکی روستای عزیر در ریف‌تلکلخ مقابله کردند و تلفات سنگینی به آنان وارد کرند و سایر افراد آنان فرار کردند.

ریف دمشق نیز شاهد درگیری افراد مسلح با ارتش بود. این درگیری‌ها در مناطق الغوطه در شرق سوریه، سقبا، حموریه، عین ترما، کفربطنا در جریان است و درگیری‌های پراکنده‌ای در المعضمیه گزارش شده است.

در استان حلب نیز درگیری‌هایی در حومه شهر حلب در جریان است. هنوز گزارشی از تلفات دو طرف درگیری گزارشی مخابره نشده است.

همچنین درگیری‌هایی در حی الکلاسه، سیف الدوله و منطقه قدیمی حلب در دو روز گذشته جریان داشته است که ده‌ها فرد مسلح کشته شده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۶-١٣٩١, ١۵:۵٨

   

پر مبحث ترین ها