سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رامنی برای رژِیم صهیونیستی سنگ تمام گذاشت

رامنی ضمن انتقاد از سیاست های اوباما در قبال رژیم صهیونیستی و ایران ، با اعتراف ضمنی به ناتوانی دولتمردان آمریکایی در متوقف کردن برنامه هسته ای ایران مدعی شد: امروز آمریکا به علت ناتوانی اوباما در متوقف کردن برنامه هسته ای ایران ناامن تر است.
کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ازباراک اوباما به خاطر آنچه که وی آن را بی توجهی نسبت به امنیت رژیم اسرائیل نامیده است بشدت انتقاد کرد.

به گزارش مهر به نقل از روزنامه صهیونیستی جورزالم پست ، میت رامنی کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اعتراض به سیاست های باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و با هدف جلب حمایت لابی صهیونیست گفت : اوباما متحدینی مثل اسرائیل را زیر چرخ های اتوبوس انداخته است.

این اظهارات رامنی در عین حال بیانگر اختلاف شدید آمریکا و مقامات رژیم صهیونیستی بر سر مسائل هسته ای ایران است .

رامنی که در یک همایش انتخاباتی رسما به عنوان نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پذیرفته شد طی سخنانی ضمن انتقاد از سیاست های اوباما در قبال رژیم صهیونیستی و ایران ، با اعتراف ضمنی به ناتوانی دولتمردان آمریکایی در متوقف کردن برنامه هسته ای ایران مدعی شد: امروز آمریکا به علت ناتوانی اوباما در متوقف کردن برنامه هسته ای ایران ناامن تر است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۶-١٣٩١, ١۴:۴۶

   

پر مبحث ترین ها