سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر بخش سیاسی سازمان آزادی بخش فلسطین:

پناهندگان فلسطینی در دمشق حامی دولت سوریه هستند

بروز شده : ١-٠۵-١٣٩١, ١١:٠٧    نسخه چاپی    
پناهندگان فلسطینی در سوریه هرگز فریب توطئه صهیونیستی را نخواهند خورد و همواره سپاسگزار دولت و ملت سوریه که عزت شرافت و احترام فلسطینیان را حفظ کرده است خواهند بود.
مدیر بخش سیاسی سازمان آزادی بخش فلسطین در سوریه گفت: طرف سومی می خواهد پناهندگان فلسطینی را در راستای منافع صهیونیستی وارد بحران سوریه کند اما پناهندگان فلسطینی حامی دولت سوریه باقی خواهند ماند و در مسائل این کشور دخالت نمی‌کنند.

"نور عبد الهادی"، مدیر بخش سیاسی سازمان آزادی بخش فلسطین در دمشق در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دمشق تاکید کرد حملات علیه اردوگاه های فلسطینی یا ربوده و کشته شدن چند سرباز ارتش آزادی بخش فلسطین در سوریه از سوی طرف سومی صورت می گیرد که می خواهد در راستای منافع صهیونیستی فلسطینیان را وارد بحران سوریه کند.

وی تاکید کرد، پناهندگان فلسطینی در سوریه هرگز فریب توطئه صهیونیستی را نخواهند خورد و همواره سپاسگزار دولت و ملت سوریه که عزت شرافت و احترام فلسطینیان را حفظ کرده است خواهند بود.

این مقام سازمان آزادی بخش فلسطین نقش آوارگان فلسطینی در مقابله با تروریست های سوریه صرفا سیاسی و رسانه ای خواند و گفت: در مسائل امنیتی با موضوع کشته شدن چند سرباز ارتش آزادی بخش فلسطین، دولت سوریه و نه سازمان آزادی بخش تعامل می کند.

14 عضو ارتش آزادی‌بخش فلسطین در اوایل تیر ماه توسط تروریستهای مسلح در سوریه ربوده شدند.

ارتش آزادیبخش فلسطین از سربازان، افسران و افسران ستاد فلسطینی تشکیل شده که از لحاظ تشکیلاتی و آموزش بخشی از ارتش سوریه به شمار می رود اما بودجه آن را سازمان آزادیبخش فلسطین تامین می کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۵-١٣٩١, ١١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها