سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رژیم صهیونیستی در مرزهای مصر سیستم گردآوری اطلاعات نصب کرد

سیستم HTA شامل ابزار گردآوری اطلاعات، رادار، شبکه‌های کنترل از راه دور، بالون‌های کنترل، دوربین‌های حرارتی که قادر است تصاویر زیادی ثبت کند، با توانایی هشدار خودکار درباره تغییرات ناگهانی و تعیین مکان اشیاء رصد شده است.
یک مجله صهیونیستی افشا کرد که رژیم صهیونیستی در مرزهای سرزمین‌های اشغالی با مصر سیستم‌های گردآوری اطلاعات نصب کرده است.

روزنامه الیوم السابع به نقل از مجله صهیونیستی "اسرائیل دیفنس" فاش کرد که اسرائیل گردان ویژه گردآوری اطلاعات از کرانه باختری را به مرزهای فلسطین اشغالی با مصر منتقل کرده تا به جمع آوری اطلاعات درباره تحرکات گروه‌های مسلح ضد اسرائیلی و تجزیه و تحلیل آنها بپردازند.

این مجله صهیونیستی نوشته است که این گردان‌ها مجهز به دستگاه‌های حس‌گری هستند، که پیشتر کارآیی خود در کرانه باختری را به اثبات رسانده‌اند.

اسرائیل دیفنس افزود: قرار است این دستگاه‌ها ظرف دو سال آینده در طول مرزها با مصر و اردن مستقر شوند تا به گردآوری اطلاعات از مصر و اردن بپردازند.

این مجله در ادامه نوشته است: سیستم HTA شامل ابزار گردآوری اطلاعات، رادار، شبکه‌های کنترل از راه دور، بالون‌های کنترل، دوربین‌های حرارتی که قادر است تصاویر زیادی ثبت کند، با توانایی هشدار خودکار درباره تغییرات ناگهانی و تعیین مکان اشیاء رصد شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩١, ٠٨:٢٣

   

پر مبحث ترین ها