سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیل‎کلینتون خبرداد:

هیلاری از وزارت خارجه آمریکا می رود

هیلاری خسته است و در پایان دور اول ریاست جمهوری اوباما، که دوران وزارت وی نیز به پایان می رسد از این پست خداحافظی می کند.
همسر وزیر خارجه آمریکا از خداحافظی وی از این پست پس از پایان دور اول ریاست جمهوری "باراک اوباما" خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از دیلی تلگراف ،"بیل کلینتون" که در یک برنامه تلویزیونی سخن می گفت در خصوص برنامه های آتی همسرش گفت: هیلاری خسته است و در پایان دور اول ریاست جمهوری اوباما، که دوران وزارت وی نیز به پایان می رسد از این پست خداحافظی می کند.

رئیس جمهور پیشین آمریکا در خصوص اینکه آیا "هیلاری کلینتون" در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 میلادی به عنوان نامزد حزب دموکرات، وارد رقابت ها می شود یا خیر گفت: هیچ برنامه ای برای حضور او به عنوان نامزد در انتخابات 2016 وجود ندارد اما اگر او نظرخود را تغییر داده و بخواهد در این رقابت ها شرکت کند، من خوشحال می شوم.

به نوشته دیلی تلگراف،این فقط بیل کلینتون نیست که از تمایل خود برای نامزد شدن هیلاری درانتخابات 2016 سخن می گوید بلکه "نانسی پلوسی" رهبر دموکرات ها در مجلس نمایندگان نیز اعلام کرده که علاقه مند است که هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات در انتخابات سال 2016 میلادی باشد.

"کریستین گیلبراند" سناتوری که به جای هیلاری کلینتون وارد سنای آمریکا شد نیز اعلام کرده که از هیلاری خواهد خواست تا در سال 2016 به عنوان نامزد دموکرات ها وارد میدان شود.

"ایوان دیوید پلاف" مغز متفکر کمیته انتخاباتی اوباما و کسی که در سال 2008 کمک زیادی به پیروزی اوباما بر کلینتون کرد نیز درباره نامزدی هیلاری در انتخابات 2016 می گوید : مطمئنا این زن یک نامزد بسیار قوی خواهد بود.

درهمین رابطه وب سایتی به نام "متن هایی ازهیلاری" که شامل عکس های وزیر خارجه آمریکا و برخی سخنرانی های اوست دراینترنت آغاز به کار کرده و کاربران می توانند نظرات خود را در مورد وی و نامزد شدن او در انتخابات 2016 اعلام کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩١, ١۵:٢٨

   

پر مبحث ترین ها