سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تحقیق و تفحص از لیست بدهکاران دانه درشت بانکی کلید خورد

این تحقیق و تفحص در مورد وام های بیش از 10 میلیارد تومانی بوده که از سوی بانک ها به برخی افراد بدون اخذ وثیقه قانونی پرداخت شده است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر ضرورت وصول مطالبات معوق بانکی، گفت: باید مشخص شود که وامهای کلان چگونه و به چه اشخاصی پرداخت شده و مجلس پیگیر این موضوع است.

سید سعید زمانیان دهکردی در گفت و گو با خانه ملت، در رابطه با آخرین وضعیت پیشنهاد تحقیق و تفحص از لیست سیاه بدهکاران بانکی، گفت: نمایندگان مجلس با اعتقاد بر ضرورت شفاف سازی دلایل پرداخت تسهیلات به برخی اشخاص، پیشنهاد این تحقیق و تفحص را مطرح کرده اند و به هر حال باید مشخص شود که چرا این منابع از چرخه اقتصاد خارج شده اند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی افزود این تحقیق و تفحص در مورد وام های بیش از 10 میلیارد تومانی بوده که از سوی بانک ها به برخی افراد بدون اخذ وثیقه قانونی پرداخت شده است.
وی تصریح کرد: باید بررسی شود که این تسهیلات چگونه پرداخت شده، در چه محل هایی به مصرف رسیده و چه تضمین هایی برای پرداخت آن از وام گیرندگان گرفته شده و مهمتر از همه اینکه آیا شرایط برای تمام متقاضیان تهسلات یکسان است یا خیر؟

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: از این رو مقرر شده که با رعایت حال بدهکارانی که بخاطر شرایط اقتصادی و تحریم ها دچار مشکل شده اند در خصوص نحوه وصول معوقات بانکی تصمیم گیری شود.
نماینده مردم شهرکرد در مجلس در رابطه با زمان کلید خوردن تحقیق و تفحص از بدهکاران دانه درشت بانکی نیز گفت: امضاکنندگان این تحقیق و تفحص معتقدند که هرچه زودتر باید این کار صورت گیرد و به احتمال قوی، پیگیری های لازم از فردا صورت خواهد گرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۵٢

   

پر مبحث ترین ها