سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رشد معوقات بانکی متوقف شده است

با تلاشهای هیئت 7 نفره فکر می کنم ظرف 6 ماه آینده درصد بالایی از برگرداندن معوقات بانکی محقق شود در غیر اینصورت مشکل معوقات بانکی همچنان وجود خواهد داشت.
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از توقف رشد معوقات بانکی خبر داد و گفت: با تلاش های هیات هفت نفره تشکیل شده در این ستاد امیدواریم تا 6 ماه آینده درصد بالایی از معوقات بانکی پس گرفته شود.

عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خانه ملت با یادآوری تشکیل هیاتی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای بازپس‌گیری معوقات بانکی در تشریح آخرین اقدامات انجام شده از سوی این هیئت گفت: این هیئت 7 نفره زیر نظر رئیس کل بانک مرکزی تشکیل شده است و همه اعضا از ارگانهای مقتدر و کارساز کشورهستند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منتظریم ماه اول کاری این هیئت بگذرد و گزارش عملکرد اقدامات انجام شده ارائه شود، افزود: خوشبختانه در حال حاضر رشد معوقات بانکی متوقف شده است و به دنبال کاهش میزان این معوقات هستیم.
وی در پاسخ به این سوال که چه مدت طول خواهد کشید تا 80 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی تعیین تکلیف شود، گفت: با تلاشهای هیئت 7 نفره فکر می کنم ظرف 6 ماه آینده درصد بالایی از برگرداندن معوقات بانکی محقق شود در غیر اینصورت مشکل معوقات بانکی همچنان وجود خواهد داشت.

گفتنی است: هیاتی هفت نفره متشکل از نمایندگانی از وزارت اطلاعات، وزرات اقتصاد و دارایی، ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات، کمیسیون اصل 90 و رئیس کل بانک مرکزی پیگیر در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای پیگیری مستمر بازپس گیری80 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی تشکیل شده است و این هیات زیر نظر رییس کل بانک مرکزی فعالیت می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩٣, ١۶:۵۵

   

پر مبحث ترین ها