سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معافیت مالیاتی صاحبان درآمد به ازای تولد هرفرزند جدید

در جلسه امروز کمیسیون در راستای تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر افزایش جمعیت و تشویق خانواده ها به فرزند دارشدن ، بندی به لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم الحاق شد که بر اساس آن صاحبان درآمد به ازای تولد هر فرزند یک میلیون تومان به سقف معافیت مالیاتی اش اضافه می شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بر اساس اصلاحات صورت گرفته در قانون مالیاتهای مستقیم ، صاحبان درآمد بیش از 12 میلیون تومان در سال به ازای تولد هر فرزند یک میلیون تومان به سقف معافیت مالیاتی اش اضافه می شود.

سید محمد حسین میرمحمدی در گفت و گو با خانه ملت،‌ گفت: در جلسه امروز کمیسیون در راستای تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر افزایش جمعیت و تشویق خانواده ها به فرزند دارشدن ، بندی به لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم الحاق شد که بر اساس آن صاحبان درآمد به ازای تولد هر فرزند یک میلیون تومان به سقف معافیت مالیاتی اش اضافه می شود.
وی افزو.د: درجلسه بعدی کمیسیون نیز بندی مورد بررسی قرار خواهد گرفت که بر اساس آن بندی که تمدید کارت بازرگانی را منوط به ارایه مفاصا حساب مالیاتی کرده به نفع تولیدکنندگان تغییر کند .

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین قرار شد ‌گزارش تجمیعی دیوان محاسبات و مرکزپژوهش ها درباره رانت 650 میلیون یورویی در اختیار نمایندگان قرار گیرد تا روز یکشنبه هفته آینده در کمیسیون نهایی شده و به رییس مجلس ارایه و با تشخیص هیات رییسه یا در صحن قرائت شود یا به قوه قضاییه ارجاع گردد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩٣, ١٩:٣٩

   

پر مبحث ترین ها