سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیمه شخص ثالث گران می‌شود

قیمت دیه را براساس شرع با شتر، گوسفند، گاو و امثال آن محاسبه می کنند که باتوجه به افزایش قیمت ها در بازار قیمت دیه نیز 150 میلیون تومان محاسبه شده است که از اول اردیبهشت نیز اجرایی می شود.
وزیر دادگستری با اشاره به افزایش قیمت دیه در سال ۹۳ به ۱۵۰ میلیون تومان گفت: با توجه به بررسی های کارشناسی و پیش بینی های انجام شده، احتمالا قیمت بیمه شخص ثالث ۱۵ درصد گران خواهد شد.

مصطفی پورمحمدی در گفتگو با واحد مرکزی خبر، افزود: قیمت دیه را براساس شرع با شتر، گوسفند، گاو و امثال آن محاسبه می کنند که باتوجه به افزایش قیمت ها در بازار قیمت دیه نیز 150 میلیون تومان محاسبه شده است که از اول اردیبهشت نیز اجرایی می شود.

وی گفت: هم اکنون درحال مذاکره با وزارت امور اقتصادی و دارایی و بیمه ها هستیم که قیمت بیمه نیز متناسب با افزایش قیمت دیه افزایش می یابد.
وزیر دادگستری افزود: با افزایش قیمت بیمه مردم با مراجعه به شرکت های بیمه باید به پرداخت ما به التفاوت افزایش قیمت ها اقدام کنند.
telegram 19dey.com
ناشناس    1 اردیبهشت 1393 08:44
فقط برای خالی کردن جیب مردم بیچاره نقشه بکشین چه خبر یک خورده فکر مردم بد بخت باشین بیمه گذار که براش مهم نیست از مردم میگیره تازه اون کسی که رعایت می کنه و از بیمه اش استفاده نمی کنه چه گناهی کرده چرا وقتی بیمه بالا میره تخفیفهای کسانی که رعایت کردن و از بیمه اسفاده نکردن رو با لا نمی برین
  • 0
علی    1 اردیبهشت 1393 12:53
ای کاش اینقدر که به مرده ها بها میدن به زنده ها هم ارزش قایل بشن نکند برای بعضی ها مانند بیمه براشون نون داره
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٣, ١٨:۴٩

   

پر مبحث ترین ها