سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پول بیت المال در جیب مخالفان دولت!

رجانیوز علاوه بر فعالیت های حرفه ای رسانه ای خود در زمینه تبلیغات هم گام هایی برداشته اند چرا که این روزها صفحه نمایشی این سایت به ویترینی از بنرهای تبلیغات دولت تبدیل شده است.

سایت خبری رجانیوز که پس از روی کار آمدن دولت احمدی نژاد با رویکرد حمایت همه جانبه از اقدامات رئیس دولت های نهم و دهم راه اندازی شده بود اینروزها و با وجود خانه نشین شدن محمود احمدی نژاد مشی سکوت از اقدامات مثبت و تخریب دولت تدبیر و امید را در پیش گرفته است .
به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید با وجود اینکه این رسانه اینترنتی به لطف حمایت های همه جانبه متمولین حامی دولت موفق شد تا تشکیلاتی را برای خود رقم بزند اما اینروزها ظاهرا از راه درآمدهای میلیونی تبلیغات کنار سایت گذران عمر می کند .
هر چند مشخص نیست این سایت خبری تندرو در 8 سال دولت "عدالت" از چه طریقی ارتزاق می کرد اما حک شدن بنر تبلیغاتی انواع بانکها و شرکتهای خودروسازی در صفحه این سایت اینترنتی به خوبی نمایان می کند که در حال حاضر یکی از منابع درآمد رجانیوز مبالغی است که بابت درج این آگهی ها از نهادهای دولتی دریافت می کند .

بانک ملی ایران، بانک تجارت، بانک ملت، بانک صادرات، گروه خودروسازی سایپا ، یک شرکت زیر مجموعه وزارت نفت ، ایرانخودرو دیزل و پایگاه اطلاع رسانی گروه خودرو سازی ایرانخودرو هم اکنون دولتی ترین تبلیغاتی است که در صفحه نخست رجانیوز نقش بسته است .

این در حالی است که در دولت محمود احمدی نژاد به کلیه دستگاههای دولتی ابلاغ شده بود تا آگهی های خود فقط و فقط در رزونامه دولتی ایران به چاپ برسانند!

هر چند احتمال دارد زمان عقد قرارداد این نهاد ها با این سایت خبری پیش از پایان دولت دوم محمود احمدی نژاد باشد اما به نظر می رسد روابط عمومی دستگاههای دولتی باید توجه بیشتری را نسبت به حمایت از رسانه هایی که به تخریب اقدامات دولت می پردازند داشته باشند .

رجانیوز هم اکنون بعد از کیهان، از جمله رسانه هایی که در کنار چندین سایت خبری دیگر بدون توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیرامون کمک به دولت، بی واهمه به خبرپراکنی علیه اقدامات دولت تدبیر و امید مشغول است .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٨-١٣٩٢, ١٧:۴٠

   

پر مبحث ترین ها