سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افزایش ۲۰ درصدی قیمت بلیت مترو

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩١, ٢٠:۵٧    نسخه چاپی    
رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر تهران: مترو ناچار است برای تامین هزینه‌های موجود در شرایطی که دولت سهم خود را پرداخت نمی‌کند، هزینه‌های خود را به نوعی تامین کند.
رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر تهران، گفت: نرخ بلیت متروی تهران در سال آینده ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش ایلنا، حمزه شکیب با بیان اینکه روز گذشته جلسه کمیسیون عمران درباره افزایش نرخ بلیت مترو در سال ۹۲، برگزار شد، افزود: در این جلسه لایحه پیشنهادی نرخ بلیت متروی تهران در سال آینده بررسی شد که در پایان کمیسیون نسبت به افزایش ۲۰ درصدی رای مثبت داد.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون عمران، کمیسیون تخصصی مباحث تعیین کرایه‌هاست، گفت: قطعا اعضای شورای شهر با این افزایش موافقت می‌کند زیرا ما با بررسی تمامی جوانب نسبت به این درصد افزایش رای مثبت دادیم و افزایش ما منطقی است.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر تهران، با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان در سال ۹۲، به افزایش هزینه‌های نگهداشت مترو پرداخت و اظهار کرد: در این جلسه تصمیم گرفته شد که تمامی بلیت‌های مدت دار مترو در سال آینده حذف شود و در سایر بند‌ها نیز افزایش با نرخ ۲۰ درصدی اعمال شود.

شکیب با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما بر این بوده است که مردم تحت فشار نباشند، گفت: شهرداری تهران نیز این میزان افزایش نرخ بیلت را پیشنهاد داده بود که به تایید کمیسیون عمران رسید.

وی اعلام کرد: مترو ناچار است برای تامین هزینه‌های موجود در شرایطی که دولت سهم خود را پرداخت نمی‌کند، هزینه‌های خود را به نوعی تامین کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩١, ٢٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها