سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شایعه آزاد سازی قیمت، تندر 90 را کمیاب کرد

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩١, ١٨:٢٣    نسخه چاپی    
با افزایش 2 میلیون تومانی قیمت تندر 90 مدل E2 پارس خودرو در بازار، این خودرو در حال حاضر 27 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
در حالی که هنوز بحث آزاد سازی قیمت خودرو های پایین 45 میلیون تومان در هاله ای از ابهام است، شایعه آزاد سازی قیمت برخی از خودرو های پایین 45 میلیون تومان قیمت آنها را افزایش داده است. فعالان بخش خودرو معتقد بودند که با آزاد سازی قیمت ها، بازار به تعادل رسیده و قیمت خودروها واقعی می شود اما از گوشه و کنار خبر از کمیاب شده خودرو تندر 90 پس از شایعه آزاد سازی این خودرو می آید.

با مصوبه اخیر کمیته قیمت‌گذاری خودرو، قیمت‌گذاری مگان آزاد شد که هرچند هنوز قیمت کارخانه‌ای این محصول تعیین نشده است، اما این مسئله باعث شد تا قیمت هر دستگاه مگان اتوماتیک 2000 سی‌سی در بازار از 58 میلیون تومان به 61 میلیون تومان برسد. گفته می‌شود قرار است قیمت کارخانه‌ای این خودرو بین 55 تا 60 میلیون تومان تعیین شود.

با افزایش 2 میلیون تومانی قیمت تندر 90 مدل E2 پارس خودرو در بازار، این خودرو در حال حاضر 27 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت تندر 90 مدل E2 ایران خودرو نیز با افزایش 1.5 میلیون تومانی به 26 میلیون تومان رسیده است. مدل E1 تندر 90 ایران خودرو نیز افزایش 800 هزار تومانی را تجربه کرده است به طوری که در حال حاضر این خودرو 22.5 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

شایعه آزادسازی قیمت تندر90 دلیل اصلی این افزایش قیمتها در بازار است. این در حالی است که دبیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با تایید خبر کمیاب شدن خودرو تندر 90 در بازار از افزایش چند میلیونی بهای این خودرو خبر داد.

در ادامه قیمت خودرو های مختلف را مشاهده می کنید: (قیمت ها به ریال است)
 شایعه آزاد سازی قیمت، تندر 90 را کمیاب کرد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩١, ١٨:٢٣

   

پر مبحث ترین ها