سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستور رئيس‌جمهور به بهمني براي برخورد با بانك‌هاي متخلّف

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٠, ٠۴:۵٧    نسخه چاپی    

احمدي‌نژاد بالا بودن سود تسهيلات برخي بانك‌ها را مورد اشاره قرار داد و از بهمني رئيس بانك مركزي خواست تا با بانك‌هايي كه در اين خصوص تخلف مي كنند، برخورد نمايد.
احمدي‌نژاد بالا بودن سود تسهيلات برخي بانك‌ها را مورد اشاره قرار داد و از بهمني رئيس بانك مركزي خواست تا با بانك‌هايي كه در اين خصوص تخلف مي‏كنند، برخورد نمايد.

به گزارش فارس، در آستانه روز صنعت و معدن جلسه شوراي معاونين وزارتخانه‌هاي بازرگاني و صنايع و معادن به رياست رئيس‌جمهور برگزار شد و اهم موضوعات دو وزارتخانه مورد بحث و بررسي قرار گرفت و رئيس‌جمهور دستورات لازم را براي رفع موانع و موضوعات مطرح شده صادر كرد.

محمود احمدي‌نژاد در اين جلسه كه پيش از ظهر امروز (دوشنبه) انجام شد با اشاره به اهميت موضوع طرح هدفمندكردن يارانه‌ها و لزوم تامين منابع مالي پروژه‌هاي بخش صنعت و معدن، بر ادامه اجراي پرداخت تسهيلات در قالب بسته‌هاي حمايتي به بخش صنعت، به‏خصوص بنگاه‌هاي صنعتي با سود كم تأكيد كرد.

وي با تأكيد بر ارائه بسته‌هاي حمايتي در قالب تسهيلات ارزان قيمت به اصناف از رئيس بانك مركزي خواست تا با همكاري بانك‌هاي عامل اين تسهيلات هرچه سريعتر در اختيار اصناف قرار گيرد.

احمدي‌نژاد بالا بودن سود تسهيلات برخي بانك‌ها را مورد اشاره قرار داد و از بهمني رئيس بانك مركزي خواست تا با بانك‌هايي كه در اين خصوص تخلف مي كنند، برخورد نمايد.

گازرساني به بنگاه هاي صنعتي، سرمايه گذاري در راستاي افزايش اشتغال، تأسيس بانك اصناف، خريد گندم از كشاورزان، از جمله موضوعاتي بود كه رئيس‌جمهور پس از بحث و تبادل نظر دستورات لازم را براي عملياتي شدن هرچه سريعتر آنها صادر كرد.

رئيس‌جمهور همچنين بر لزوم تسريع در ايجاد بانك اصناف و عملياتي شدن هرچه سريعتر آن، تأمين نقدينگي براي خريد گندم از كشاورزان، ارائه بسته‌هاي حمايتي به نانوايان، فرآورده‌هاي گندمي و همچنين 2 ميليون تن گندم در سال جاري و پرداخت حقوق بازرسين اصناف پس از گزارش معاونين وزارتخانه‌هاي مربوطه را مورد تأكيد قرار داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٠, ٠۴:۵٧

   

پر مبحث ترین ها