سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فردا صورت می‏گیرد:

ارسال اسناد شکایت از مشایی و بقایی به کمیسیون اصل۹۰

پس از اعلام شکایت خود از مشایی و بقایی، اسنادی را در رابطه با فعالیت این دو فرد جمع‎آوری کردم و فردا-۳۰ خرداد- این اسناد را به رئیس کمیسیون اصل ۹۰ ارائه خواهم کرد.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی از ارائه اسناد شکایت از مشایی و بقایی به کمیسیون اصل نود تا فردا-۳۰ خرداد- خبر داد. "حسن نوروزی" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت در رابطه با شکایت خود از "اسفندیار رحیم مشایی" و "حمید بقایی" رئیس دفتر و معاون اجرایی رییس جمهور، گفت: پس از اعلام شکایت خود از مشایی و بقایی، اسنادی را در رابطه با فعالیت این دو فرد جمع‎آوری کردم و فردا-۳۰ خرداد- این اسناد را به رئیس کمیسیون اصل ۹۰ ارائه خواهم کرد.

نماینده مردم رباط کریم با تأکید بر لزوم برخورد جدی با اعمال خلاف قانون مشایی و بقایی، افزود: در این مدت هیچ فردی با بنده برای نهایی شدن مراحل جمع آوری اسناد اعمال غیرقانونی مشایی و بقایی همراهی نکرد، نکته‏ای که موجب تأخیر ارائه پرونده این دو نفر به کمیسیون اصل ۹۰ شد، اما امروز-۲۹ خرداد- این پرونده را نهایی و فردا-۳۰ خرداد- آن را به کمیسیون اصل ۹۰ ارسال می‎‏کنم.

"محمدابراهیم نکونام" رئیس کمیسیون اصل نود نیز در رابطه با این پرونده، گفت: در صورت ارائه اسناد شکایت از مشایی و بقایی به کمیسیون اصل نود با جدیت و سرعت این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 "حسن نوروزی" عضو فراکسیون انقلاب اسلامی، در جلسه علنی ۱۰اردیبهشت ماه  مجلس شورای اسلامی،  با استناد به اصل ۸۴و ۹۰قانوناساسی، اعلام کرد که از "اسفندیار رحیم مشایی" رییس دفتر رئیس جمهور و"حمید بقایی" معاون اجرایی رییس جمهور به کمیسیون اصل ۹۰شکایت می‌کند وخواهان رسیدگی مسئولان به این شکایت است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٣-١٣٩٠, ٠٢:۴٩

   

پر مبحث ترین ها