سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضيحات وزير اطلاعات درباره مدحي:

اطلاعات مدحي را از آن خود كرد و در مجموعه آنها نفوذ داد

ايشان فردي بوده كه آنها برنامه‌ريزي كرده‌اند از آن استفاده كنند كه تشكيلات اطلاعاتي كشور توانست با اقدامات اطلاعاتي او را از آن خود كرده و در مجموعه آنها نفوذ بدهد.
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاري فارس، حجت‌الاسلام والمسلمين حيدر مصلحي وزير اطلاعات كه در حاشيه جلسه امروز هيئت دولت با خبرنگاران گفت‌وگو مي‌كرد، در پاسخ به سؤالي مبني براينكه آيا مدحي نفوذي اطلاعات بوده يا يك عامل فريب خورده است، گفت: ايشان فردي بوده كه آنها برنامه‌ريزي كرده‌اند از آن استفاده كنند كه تشكيلات اطلاعاتي كشور توانست با اقدامات اطلاعاتي او را از آن خود كرده و در مجموعه آنها نفوذ بدهد كه الحمدالله از اين فرد بهره‌برداري خوبي هم شد.

وي در پاسخ به سؤال ديگري مبني براينكه آيا موارد ديگري از نفوذ دستگاه اطلاعاتي كشورمان در سيستم‌هاي اطلاعاتي و اپوزيسيون وجود دارد خاطرنشان كرد: قرار نيست الان اعلام شود.

وزير اطلاعات در خصوص واكنش غربي‌ها نيز اظهار داشت: آنها به هم ريخته‌اند چرا كه چنين چيزي را باور نمي‌كردند و دنبال اين بودند كه اين فرد را به اسرائيل برده و از او استفاده كنند در حالي كه وسط كار رودست خورده و برنامه‌‌شان بهم ريخت.

مصلحي در پاسخ به سؤالي مبني براينكه نظر شما نسبت به واكنش شتابزده غربي‌ها درباره به اين موضوع كه شاهد بوديم بعد از پخش مستند الماس فريب سخنگوي كاخ سفيد اعلام كرد ملاقاتي انجام نشده است چيست، گفت: اينها با اين واكنش شتابزده مي‌خواهند آبروي از دست رفته خود را برگردانند در حالي كه چيزي به دست‌شان نمي‌آيد.

وي با بيان اينكه ممكن است به موقع اطلاعات ديگري در مورد اين پرونده صادر شود در خصوص تحرك صهيونيست‌ها براي استفاده از گروهك پ. ك. ك خاطرنشان كرد: صهيونيست‌ها به دنبال نفوذ در هر گروهي كه مخالف جمهوري اسلامي ايران باشند، هستند تا از آنها استفاده كنند.

وي در پاسخ به سؤالي مبني براينكه شنيده شده گروهك ريگي درصدد استفاده از بهائي‌ها در مقابله با نظام جمهوري اسلامي ايران است، بنابراين وزارت اطلاعات چه برنامه‌اي دارد، اظهار داشت: اينكه فكر كنيد گروهك ريگي چيز جانداري است درست نيست هرچند اقداماتي هم ممكن است داشته باشد و افرادي هم جذب كند ولي اينكه فكر كنيد در حد گسترده‌‌اي باشد، اينگونه نيست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩٠, ٠۴:١٩

   

پر مبحث ترین ها