سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

"دستور رهبری برای انتشار فکت شیت" تکذیب شد

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩۴, ٠٠:٠۵    نسخه چاپی    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: اگر از جانب ایشان دستوری داده شود دستور مطاع است و بلافاصله اجرا می‌شود.

 

بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران درخصوص مذاکرات ایران و آژانس گفت: آن چه که با آژانس مورد مذاکره قرار می‌گیرد برای حل و رفع ابهامات ساختگی در چارچوب مطالعات ادعایی است. نکته‌ای که آقای صالحی در سخنان اخیرشان در تلویزیون در رابطه با حل مساله انتظارات قوی مطرح کردند، منظور بسته شدن همه مسائل در یک مرحله بوده است.

او در رابطه با انتشار فکت شیت ایرانی گفت:‌ من فکر می‌کنم همه اطلاعات لازم در اختیار مردم قرار گرفته است. برخی جزییات گفته نشده آن هم به دلیل ماهیت مذاکرات اما آن‌چه تا به حال توسط مذاکره‌کنندگان به ویژه آقای صالحی و آقای ظریف گفته شده مهم‌ترین مسائل است و به نوعی فکت شیت ایرانی است.

وی درباره آن‌چه گفته شده است که لغو تحریم‌های یک جانبه از سوی آمریکایی‌ها پذیرفته شده است گفت: آقای صالحی گفتند اختلاف نظرهایی در دوره اخیر به وجود آمده است که بخشی از آن‌ها در مذاکرات وین رفع شده است و امیدواریم باقی ابهام‌ها در مذاکرات جاری حل شود.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پاسخ به ایسنا مبنی بر این که برخی مسوولان و مقامات مدعی هستند و اعلام می‌کنند که مقام معظم رهبری دستور به انتشار فکت شیت ایرانی داده‌اند؟ گفت: اگر از جانب ایشان دستوری داده شود دستور مطاع است و بلافاصله اجرا می‌شود. اگرچه سازمان انرژی اتمی مسوول فکت شیت نیست اما دستوری در این رابطه از جانب ایشان نبوده است.
منبع: ایسنا

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩۴, ٠٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها