سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سکوت نادران در باره پخش فیلم در روز رای اعتماد

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین در پاسخ به این سوال که بالاخره آیا قرار است فیلمی روز سه شنبه در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم پخش شود، سکوت کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در برابر این پرسش خبرنگار که آیا قرار است فیلمی روز سه شنبه در جلسه رای اعتماد به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پخش شود، سکوت کرد.

«الیاس نادران» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران به پرسش های آنان در باره «فخرالدین احمدی دانش آشتیانی» وزیر پیشنهادی حسن روحانی رییس جمهوری به مجلس شورای اسلامی برای تصدی وزارت علوم پاسخ داد.

یکی از خبرنگاران از وی سوال کرد: آیا با آقای نصیرپور در باره پخش فیلم در صحن علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی صحبت کردید؟ نادران پاسخ داد: با هیچ کس درباره هیچ فیلمی صحبت نکرده ام.
نماینده مردم تهران در مجلس همچنین در پاسخ به این سوال که بالاخره آیا قرار است فیلمی روز سه شنبه در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم پخش شود، سکوت کرد.

به گزارش ایرنا، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی چهارمین وزیر پیشنهادی رییس جمهوری به مجلس شورای اسلامی است.

نمایندگان مجلس به دکتر مسعود میلی منفرد اولین وزیر پیشنهادی رای اعتماد ندادند. مخالفان اولین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم معتقد بودند که وی در فتنه نقش داشته است. دکتر رضا فرجی دانا دومین وزیر پیشنهادی موفق به کسب رای اعتماد از مجلس شد، اما با گذشت کمتر از یک سال از تصدی این مسئولیت، هنگامی که وی بر رسیدگی به بورسیه های غیرقانونی در دولت گذشته تاکید داشت، استیضاح و از مسئولیت خود کنار گذاشته شد.

رییس جمهوری بلافاصله بعد از استیضاح دکتر فرجی دانا، دکتر محمدعلی نجفی را به عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی کرد و سپس دکتر محمود نیلی احمدآبادی سرپرست دانشگاه تهران را به عنوان سومین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد، اما اکثریت نمایندگان مجلس به نیلی رای موافق ندادند. مخالفان وی در صحن علنی گفتند که او در فتنه نقش داشته است.

اینک دکتر دانش آشتیانی به عنوان چهارمین وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری دولت یازدهم به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است. عده ای از نمایندگان مخالف وی پیش از برگزاری جلسه علنی رای اعتماد، وی را متهم کرده اند که او هم در فتنه ای دیگر نقش داشته است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٨-١٣٩٣, ٠٠:۴۶

   

پر مبحث ترین ها