سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کوثری: اصولگرایان خواهان موفقیت تیم‌مذاکره اند

تمام نیروهای انقلاب به تیم مذاکره کننده هسته‌ای اعتماد داشته و از آنها حمایت می‌کنند و اگر نگرانی‌دارند به دلیل جنایتکاری‌ها طرف مقابل است که هیچ‌گاه به حقوق ملت ایران توجه نکرده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر حمایت اصولگرایان از موفقیت تیم مذاکره کننده ای‌ هسته‌ای گفت: همه اصولگرایان خواهان موفقیت دولت و توافقی که حقوق ملت ایران را تامین کند، هستند.

محمد کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه "همه اصولگرایان و نیروهای انقلابی اصل مذاکره و به نتیجه رسیدن آنرا را قبول دارند"، گفت: بحث اصولگرایان درباره توافق هسته‌ای چه در زمان تیم قبلی و چه در زمان تیم فعلی همین است که باید منافع و حقوق ملت ایران در توافق هسته‌ای حفظ شود.

وی افزود: ما موفقیت تیم مذاکره کننده هسته‌‌ای را موفقیت نظام اسلامی در مقابل دشمن می‌دانیم و از آن استقبال می‌کنیم و خدای‌ناکرده اینطور نیست که نخواهیم اینها موفق شود چرا که تیم‌مذاکره کننده به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرزندان انقلاب هستند و البته موفقیت‌ آنان موفقیت انقلاب و نظام است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: ما اگر مذاکره را قبول نداشتیم، در دوره قبل از تیم مذاکره حمایت و برای توافق تلاش نمی‌کردیم؛ در دوره تیم قبلی هم برای توافق هسته‌ای تلاش شد و اینطور نیست که برخی بگویند اصولگرایان مخالف مذاکره و توافق هستند؛ این اتهام را افراد بی‌منطق به اصولگرایان می‌زنند مگر می‌شود ما ضمن حفظ حقوق و منافع خود، مذاکره و توافق را قبول نداشته باشیم.

کوثری گفت: تمام نیروهای انقلاب به تیم مذاکره کننده هسته‌ای اعتماد داشته و از آنها حمایت می‌کنند و اگر نگرانی‌دارند به دلیل جنایتکاری‌ها طرف مقابل است که هیچ‌گاه به حقوق ملت ایران توجه نکرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها