سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توزیع شبنامه و بولتن توسط افراد مشخص در جهت منافع گروهی خاص است

پیرموذن با بیان اینکه در مجلس افرادی که صدای بلندی برضد دولت دارند همان بازیگران صحنه مفاسد اقتصادی هستند، افزود: پشت پرده یقه سفیدان، این افراد هستند که به آقایان مرتضوی و زنجانی مربوط می باشند و خودشان هم اخیرا اعلام کرده اند که از تحریم ها برضد کشورمان حدود 24 میلیارد دلار سود کرده و جیب های خود را پر کرده اند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توزیع شبنامه و بولتن هایی برضد دولت در مراسم های سالروز رحلت امام (ره) و 15 خرداد گفت: توزیع بولتن و شبنامه در جهت تامین منافع گروهی خاص است.

«کمال الدین پیرموذن» در گفتگو با ایرنا، با بیان اینکه پیامبر اسلام (ص) می فرمایند:ˈافراطی ها بهره ای از اسلام نبرده اندˈ، افزود: متاسفانه برخی از افراد که ادعای ذوب در ولایت را دارند، آنجا که منافع و استمرار قدرتشان با سخنان رهبری زاویه دارد، متاسفانه بدون توجه به فرمایشات ایشان به دنبال انتقام گیری از مردم هستند.
وی با تاکید براینکه انتخاب حجت الاسلام روحانی تجلی اراده مردم است، تصریح کرد: توهین به روحانی، توهین به ملت است اما این افراد چون نمی توانند توهین های خود را علنی مطرح کنند از هر وسیله ای برای اهانت به رییس جمهوری مانند شبنامه و بولتن استفاده می کنند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: افراد توهین کننده به رییس جمهوری خودسر، جناحی و شکست خوردگان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.
وی با تاکید براینکه امام (ره) پدری مهربان برای همه مردم ایران و امت اسلامی بود، افزود: پخش شبنامه و بولتن ضد دولت در مراسم سالروز گرامیداشت یاد امام (ره) دامن زدن به اختلافات در بین امت و مردم ایران است.

پیرموذن خاطرنشان کرد: اخیرا تعدادی از هم گروهی های این افراد خودسر که دل در گرو اسلام و منافع نظام و کشور دارند، به این نتیجه رسیده اند که با رفتارها و کارهایشان در حال عبور از ولایت فقیه هستند و باید از این گروه جدا شوند.
وی با بیان اینکه دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت در مجلس فراکسیون های سیاسی هستند، نه حزبی ادامه داد: متاسفانه اعضای فراکسیون اصولگرایان در برخی موارد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب عبور می کنند اما فراکسیون رهروان ولایت خط قرمزش فرامین رهبری است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس در تشریح سخنانش با اشاره به سوال از وزیر امورخارجه در صحن علنی توسط اعضای جبهه پایداری در صحن علنی مجلس تصریح کرد: درباره سوال از وزیر امورخارجه، در پیامی به نمایندگان خواسته شد که از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت کنند، ولی این افراد با توجه به اینکه این پیام را دریافت کردند اما بازهم سوال خود را پس نگرفتند و با دولت عناد داشتند.
پیرموذن با بیان اینکه در مجلس افرادی که صدای بلندی برضد دولت دارند همان بازیگران صحنه مفاسد اقتصادی هستند، افزود: «پشت پرده یقه سفیدان، این افراد هستند که به آقایان مرتضوی و زنجانی مربوط می باشند و خودشان هم اخیرا اعلام کرده اند که از تحریم ها برضد کشورمان حدود 24 میلیارد دلار سود کرده و جیب های خود را پر کرده اند.»

وی تصریح کرد: این افراد در برخورد با موضوعی مشخص و مبرهن مانند کاسبی کردن در جریان تحریم هیچ دفاعی از خود ندارند، «چون متاسفانه در طی چند سال گذشته فرهنگی در کشور ایجاد شده که منافع شخصی را به منافع کشور ترجیح می دهند.»

عضو کمیسیون صنایع مجلس افزود: «یقین داشته باشید از محل پشت پرده های تحریم کشورمان جیب بسیاری از این افراد که برضد دولت هستند پر شده به شکلی که حتی دفاعی در برابر مدارک ارایه شده علیه خود ندارند و برای اینکه اذهان را منحرف کنند، روزی دولت را درباره مساله هسته ای و روز دیگر درباره مسایل فرهنگی و یا اظهارات رییس جمهوری زیر سوال می برنند.»
وی با بیان اینکه پشت پرده توزیع بولتن ها و شبنامه ها منافع فردی و جمعی افراد تولید کننده این شبنامه ها مخفی شده است، خاطر نشان کرد: پیامبر اکرم (ص) می فرمایند بدترین مردم کسانی هستند که به خاطر منافع دیگران آخرت خود را می فروشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩٣, ١٨:۵۵

   

پر مبحث ترین ها